reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy test by coś pokazał?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Byłam już dawno
Ale nie rozumiem czemu nie ma okresu ehh
Wynik to było <0.10
Może nie miałaś wogóle owulacji? Zrobiła się torbiel? Różnie może być. Idz do ginekologa to Ci da coś na wywołanie.
 
Może nie miałaś wogóle owulacji? Zrobiła się torbiel? Różnie może być. Idz do ginekologa to Ci da coś na wywołanie.
Czekam niecierpliwie na seode
Boje się bo nie wiadomo co się dzieje a ja nie lubię twkich sytuacji ehh
Beta robiona bodajże prawie 30 dni po stosunku. Prawie bo już nie pamietam jakiego dnia byłam
20 pare dni po stosunku
 
W ciąży nie jesteś. Koniec kropka. Beta i testy są wiarygodne i jasno to potwierdzają. Więc przestań się martwić ciąża. Resztą też. Bo zamartwianie nic nie zmieni. Co najwyżej zszarpie nerwy. Zobaczysz co powie ginekolog.
 
reklama
Czekam niecierpliwie na seode
Boje się bo nie wiadomo co się dzieje a ja nie lubię twkich sytuacji ehh
Beta robiona bodajże prawie 30 dni po stosunku. Prawie bo już nie pamietam jakiego dnia byłam
20 pare dni po stosunku
Nawet jeśli beta byłaby robiona wcześniej np 20 dni po i by byla negatywna to jest to 100% wiarygodny wynik. Może stresujesz się tym tak bardzo, że aż zablokowałaś sobie okres? Wyluzuj. Ciąży nie ma na 1000% a na przyszłość używaj lepszej antykoncepcji albo nie uprawiaj seksu bo to nie jest zdrowe podejście przez 2 miesiące się martwić czy się nie jest w ciąży.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry