reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy test by coś pokazał?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dziewczyny - dostałam okres. Wczoraj tak przed 12 wiec dzisiaj jest 2 dzień. No mocny, nie powiem, skąpy nie jest. Ale przecież jestem umówiona do ginekologa na środę.. moje okresy trwają średnio 6-7 dni. Na pewno się do środy nie skończy. Ginekolog mnie raczej nie przyjmie z krwawieniem prawda? Bo kiedyś jak byłam z trochę mniejszym krwawieniem to powiedział ze mu to nie przeszkadza ale teraz jest mocniej i chyba trzeba przełożyć? Jak myślicie? Byłyście koedys w gabinecie podczas okresu???
 
reklama
Krwawienie dla ginekologa to nic nadzwyczajnego. Wiele procedur wymaga zrobienia usg nawet w 1 czy 2 dc. Śmiało możesz iść
 
Nawet jeśli masz 6-7 dniowe to w środę będzie 4 dzień więc myślę, że nie powinno być już źle a przynajmniej powiesz mu o tym, że okres spóźniał się Ci się tyle czasu. Niech Cię zbada czy wszystko w porządku, ja bym poszła skoro już masz termin.
 
Hej dziewczyny mam pytanie, czy możliwe są objawy ciąży 7 dni po stosunku? Czy to za wcześnie. Strasznie bolą mnie sutki i wczoraj delikatnie miałam krew jasna na papierze ze śluzem. Ale wczoraj tez miałam stosunek, wiec może to od tego. Ogólnie to raczej bardziej martwią mnie te sutki. Dodam ze zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne
 
Hej dziewczyny mam pytanie, czy możliwe są objawy ciąży 7 dni po stosunku? Czy to za wcześnie. Strasznie bolą mnie sutki i wczoraj delikatnie miałam krew jasna na papierze ze śluzem. Ale wczoraj tez miałam stosunek, wiec może to od tego. Ogólnie to raczej bardziej martwią mnie te sutki. Dodam ze zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne
przecież Ty 10 dni temu dostałaś okres więc nawet nie miałaś jeszcze owulacji
 
przecież Ty 10 dni temu dostałaś okres więc nawet nie miałaś jeszcze owulacji
Czytałam ze może być różnie z owulacja, dostałam tabletki antykoncepcyjne od lekarza jak poszłam do niego i tego samego dnia wzięłam to był 3 dzień cyklu jak zaczęłam brać i w ubiegły czwartwk doszło do stosunku.
 
@olka11135 co Cię tak bawi? Nie znam się to pytam, do ginekologa mam dopiero 13 czerwca wiec uznałam ze spytam na forum.
 
@olka11135 co Cię tak bawi? Nie znam się to pytam, do ginekologa mam dopiero 13 czerwca wiec uznałam ze spytam na forum.
Jak się nie znasz to nie uprawiaj seksu. Bo w końcu skończy się niechcianą ciążą.

Wracając do pytania. Nie 7 dni po stosunku nie możesz mieć objawów ciąży. Koniec kropka.

Zainteresuj się cyklem i płodnością przed następnymi zbliżeniami.
 
reklama
Dzięki za odpowiedz 👍🏻👍🏻
Jak się nie znasz to nie uprawiaj seksu. Bo w końcu skończy się niechcianą ciążą.

Wracając do pytania. Nie 7 dni po stosunku nie możesz mieć objawów ciąży. Koniec kropka.

Zainteresuj się cyklem i płodnością przed następnymi zbliżeniami.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry