reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy test ciążowy może kłamać?

Dołączył(a)
23 Styczeń 2019
Postów
3
Witam serdecznie, jestem tu nowa i nie wiem czy był taki temat czy nie ale nie potrafiłam za wiele znaleźć na ten temat więc postanowiłam opisać mój problem. A mianowicie od 3 miesięcy staramy się z mężem o dziecko, od 4 tygodni spóźnia mi się okres ale wszystkie testy dają wynik negatywny. Kiedyś mialam nieregularny okres ale od roku jest regularny i spóźnił się maksymalnie 2 dni. Mąż słusznie zauważył że mam bardzo zmienny nastrój, poza tym bolą mnie piersi w okolicy skutków i zrobiły się bardzo wrażliwe na dotyk, jestem ospała, od kilku dni chce mi się słodkiego.
Nigdy nie miałam takich objawów przed okresem ani w trakcie. Wizytę u gina mam za tydzień ale od tego czekania można zwariować. Czy możliwe że jestem w ciąży pomimo że testy były negatywne? Z góry dziękuję za odpowiedzi
 
reklama
A dlaczego nie zrobisz badania z krwi?
Jeśli test jest wykonany prawidłowo, a miesiączki są regularne, to nie spotkałam się z przypadkiem by test się pomylił ;-)
 
Witam serdecznie, jestem tu nowa i nie wiem czy był taki temat czy nie ale nie potrafiłam za wiele znaleźć na ten temat więc postanowiłam opisać mój problem. A mianowicie od 3 miesięcy staramy się z mężem o dziecko, od 4 tygodni spóźnia mi się okres ale wszystkie testy dają wynik negatywny. Kiedyś mialam nieregularny okres ale od roku jest regularny i spóźnił się maksymalnie 2 dni. Mąż słusznie zauważył że mam bardzo zmienny nastrój, poza tym bolą mnie piersi w okolicy skutków i zrobiły się bardzo wrażliwe na dotyk, jestem ospała, od kilku dni chce mi się słodkiego.
Nigdy nie miałam takich objawów przed okresem ani w trakcie. Wizytę u gina mam za tydzień ale od tego czekania można zwariować. Czy możliwe że jestem w ciąży pomimo że testy były negatywne? Z góry dziękuję za odpowiedzi

Teoretycznie jest to możliwe. Wszystko zależy od pory wykonania testy, czy był to pierwszy poranny mocz, ile płynów wypiłaś i ile dni po owulacji był test wykonany.

Ja na Twoim miejscu, aby rozwiać watpliwości, zrobiłabym badanie bhcg, w dobrym labie wyniki sa w tym samym dniu.
 
Testy robiłam 4 w tygodniowych odstępach, pierwszy zrobiłam 4 dni po opóźnionej miesiaczce. Na badanie krwi nie mam kiedy iść bo pracuje na rano A laboratorium jest otwarte od 7-15 i nie zdążę
 
Raczej wątpliwe jest abyś była w ciąży. Po takim czasie każdy test wyszedłby pozytywny gdybyś w niej była.
 
reklama
Do góry