reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy test jest pozytywny

Dołączył(a)
8 Grudzień 2017
Postów
4
Witam czy test jest pozytywny czy negatywny?Mam nałożoną spirale :-(
_20171208_232037.JPG
 

Załączniki

  • _20171208_232037.JPG
    _20171208_232037.JPG
    590,6 KB · Wyświetleń: 14 863
reklama
Co Cię skłoniło do zrobienia testu? Brak miesiączki? Dziwnie ten Twój test wygląda- taki rozlany. Po jakim czasie robione zdjęcie? Aczkolwiek wyglada na pozytywny...Zrób jeszcze jeden jak chcesz, albo zrób bhcg z krwi.
 
Zrobione po wykonaniu testu, nudności i bóle żołądka. Miesiączki nie mam od kiedy mam spirale 2,5 roku. Dlatego zrobiłam a on jakiś taki dziwaczny. Wiem, że zdarzają się przypadki ciąży ze spiralą.
 
Ja na Twoim miejscu bym powtórzyła, albo zrobiła bhcg z krwi. Tylko jakbyś robiła apteczny to uważaj, żeby dać tylko tyle kropli moczu ile piszą na ulotce, bo ten wygląda na trochę przemoczony, może stąd ta plama. Nie martw się na zapas - najpierw powtórz test.
 
reklama
reklama
Do góry