reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża bliźniacza?

Dołączył(a)
14 Grudzień 2020
Postów
2
Witam, właśnie się dowiedziałam że jestem w ciąży 4 tydzień :) na usg widać mały pecherzyk 8mm, ale z lewej strony widnieją tak jakby jeszcze 2, zauważyłam je dopiero po wyjściu od lekarza, stąd moje pytanie czy to może być ciąża bliźniacza? Jak myślicie, wizytę mam dopiero za 2 tyg. Dziękuję za odpowiedzi :)
 

Załączniki

  • 16079367324916100011117136455820.jpg
    16079367324916100011117136455820.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 663
reklama
Witam, właśnie się dowiedziałam że jestem w ciąży 4 tydzień :) na usg widać mały pecherzyk 8mm, ale z lewej strony widnieją tak jakby jeszcze 2, zauważyłam je dopiero po wyjściu od lekarza, stąd moje pytanie czy to może być ciąża bliźniacza? Jak myślicie, wizytę mam dopiero za 2 tyg. Dziękuję za odpowiedzi :)
Myślę, że lekarz zwróciłby na to uwagę, gdyby były dwa pechęrzyki. :) Poczekaj spokojnie do kolejnego usg i się nie nakręcaj. :) Jeśli lekarz nie mówil nic o ciąży bliźniaczej to widac na tym etapie jej nie ma to i to zwykła ciąża z jednym pęcherzykiem. :)
 
Okazało się że to nie ciąża bliźniacza :) ale dwa dni później dostałam plamienia, okazało się że mam małego krwiaka obok kosmówki, na szczęście z dzidzia wszystko wporzadku ❤️ dostałam duphaston i luteine na podtrzymanie trochę się martwię ale jestem dobrej myśli :)
 
Do góry