reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża bliźniacza?

darcia22

Początkująca w BB
Dołączył(a)
8 Styczeń 2023
Postów
26
Witam. Mam pierwsze Usg to pierwsza ciąża. Zauważyłam na zdjęciu dwie "dziórki" ale pani ginekolog nic nie mówiła o ciąży bliźniaczej. Jak to było u was zrzucam zdjęcie z usg dodam że w rodzinie są bliźniacy i nie wiem co o tym myśleć
 

Załączniki

  • 20230627_180900.jpg
    20230627_180900.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 682
reklama
Nie widać nawet zarodka moim zdaniem na tym usg więc wydaje mi się że jest za wcześniej żeby oceniac czy to ciąża pojedyncza czy moga . Który Który tydzień, 5 ?
 
Podejrzewam że kolejna wizytę masz za 2 tyg . To wtedy już powinno być wszystko widać i nawet może serduszko zobaczysz . Między 7- 8 tyg ginekolodzy rozpoznają jaka to ciaza :)
 
Witam. Mam pierwsze Usg to pierwsza ciąża. Zauważyłam na zdjęciu dwie "dziórki" ale pani ginekolog nic nie mówiła o ciąży bliźniaczej. Jak to było u was zrzucam zdjęcie z usg dodam że w rodzinie są bliźniacy i nie wiem co o tym myśleć
Ja tam widzę tylko jeden pęcherzyk.
@Mama23????? ciąża bliźniacza jest też dwujajowa. Więc można ją uwidocznic dużo wcześniej niż z między 7 a 8 tc.
 
reklama
no to idealnie , powinien już być zarodek i serduszko i wtedy będziesz wiedziała czy ciąża pojedyncza czy moga :) spokojnie jeszcze czas . Życzę spokojnych 9 miesięcy. Ja już odliczam do końca. Zostało mi 9 tyg 😄
Ale czy Ty dziewczyno widzisz co piszesz? Autorka pytania zastanawia się widać dwa pęcherzyki a Ty z uporem maniaka próbujesz jej wmówić,że dopiero za 3 tygodnie będzie wiadomo.
 
Do góry