reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża? Pomocy!!!

Dołączył(a)
19 Kwiecień 2023
Postów
12
Robię już chyba 5 test. Wszystkie wyglądają podobnie. Coś widać, lecz jest to blada kreska. Okres spóźnia się 6 dzień. Wizytę u lekarza mam dopiero w piątek, choć nie wiem czy będzie w stanie juz cokolwiek mi powiedzieć. Oszaleje do piątku 😪

IMG_20230419_202425.jpg
 
reklama
Cześć, wynik odczytany w czasie?
Jak długie masz cykle?
Kreska jest widoczna, słaba ale jest.
Może masz możliwość iść na betę przed terminem?
 
Dla pewności podejdź do laboratorium i zrób sobie beta HCG z krwi. Nie ma sensu iść do lekarza za wcześnie, bo nic nie zobaczy. Jak będziesz miał wyniki krwi i potwierdza ciąże to lekarz jest w stanie cokolwiek zobaczyć przy wartości powyżej 1500. Jeżeli to nie ciąża to przynajmniej będziesz wiedziała na czym stoisz i ginekolog również więcej Ci powie. Według mnie pierwszy krok to pobranie krwi.
 
Hej. Cykle trwają zazwyczaj ponad 30 dni.
Niestety nie zdążę iść na inne badanie. :/
test wyglada jak dla mnie pozytywny. Owulacja mogła się przesunąć, szkoda ze nie masz możności zrobienia bety, ale skoro inne 5 były również pozytywne to coś jest na rzeczy🍀 w jakich odstępach robiłaś testy?
 
reklama
test wyglada jak dla mnie pozytywny. Owulacja mogła się przesunąć, szkoda ze nie masz możności zrobienia bety, ale skoro inne 5 były również pozytywne to coś jest na rzeczy🍀 w jakich odstępach robiłaś testy?
1 wczoraj rano, 2 wieczorem. 1 dziś rano, 1 wieczorem. Mam jeszcze jeden na jutro rano.
 
Do góry