reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Trzy istotne sprawy i znajdź 10 minut, żeby chociaż zajrzeć i przeczytać.

Jesteś mamą? Wiesz jak twoja obecność jest potrzebna, dlatego łatwiej ci będzie zrozumieć Sylwię, której chce odzyskć widzenie i pomóc swojej rodzinie. Do zebrania jest niecałe 6 tys.zł. Wysłane przez ciebie 20 zł. już zmniejszy te kwotę. Sylwia długo wahała się, czy ma prawo prosić o pomoc. Moim zdaniem ma, bo później będzie mogła pomóc innym. Dasz jej szansę? Przynajmniej przeczytaj. - kliknij

Czy wiesz czym jest ubóstwo menstruacyjne? Ta ankieta związana jest z projektem dotyczącym menstruacji. W projekcie także chodzi o dotarcie w późniejszym etapie do kobiet, które potrzebują pomocy, bo nie stać ich na środki higieny, co jak rozumiesz wpływa na ich poczucie własnej wartości, lęk, wstyd i przekłada się na komfort życia. Liczę, że znajdziesz w sobie trochę mocy sprawczej i zadziałasz. Ankieta jest anonimowa i w 5 minut ją wypełnisz, a nawet w 3. Wypełnij, nawet jeśli nie dotyczy cię tematyka bezpośrednio

Kiedy zapytali mnie, czy mamy rozmawiają o klimatyzatorach powiedziałam, że nie sądzę ;) I okazało się to nieprawdą. Potem okazało się, jak sama niewiele wiem na jej temat. Np., że wcale nie żre prądu jak oszalała i potrafi działać jak oczyszczać powietrze ;) Dlatego proszę wypełnij ankietę. Bez względu czy masz klimatyzację, planujesz, czy po prostu możesz sie podzielić tym, co dla ciebie istotne. nonimowa w 100% Kliek, klik - kliknij

reklama

czy to ciaza

reklama

Sylwiakp

Moderator
Członek załogi
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
7
a lekarz nic nie mówił?
przy pęcherzyku z tego co pamiętam oznacza się GS czyli długość, tak coś kojarzę

U

użytkownik 902

Gość
D to jest średnica. Slabej jakosci to zdjęcie. Lekarz nie opisał USG?

jasani

Fanka BB :)
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
Na pęcherzyk ciążowy to nie wygląda. Już raczej na jajnik. Lekarz nic mówił? Ty również nie zapytałaś? Podejrzewasz ciąże?

Strycja21.

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
tak zrobilam 1 15 testow ciązowych I na kazdym byly bardzo widoczne 2 krechy I test cyfrowy 2 dni temu na którym byl wyniki dodatni 2+3

jasani

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
tak zrobilam 1 15 testow ciązowych I na kazdym byly bardzo widoczne 2 krechy I test cyfrowy 2 dni temu na którym byl wyniki dodatni 2+3
Jeżeli miesiączka spóźnia się dopiero kilka dni to jeszcze jest stanowczo za wcześnie aby cokolwiek dojrzeć na usg. A juz na pewno nie tak duży pęcherzyk.

U

użytkownik 902

Gość
Czyli prawdopodobnie ciąża bliźniacza skoro D było podane dwa razy

jasani

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
Czyli prawdopodobnie ciąża bliźniacza skoro D było podane dwa razy
Raczej nie. Skrót GS to średnica pęcherzyka ciążowego a YS to pęcherzyk żółtkowy. Skrót D to chyba właśnie średnica jajników. Ale mogę się mylić. Jakby autorka pytania dała wyraźniejsze zdjęcie to może coś udałoby się z niego wyłowić.

Ostatnia edycja:
reklama
U

użytkownik 902

Gość
D to nie jest średnica jajników tylko generalnie średnica/długość opisywanego obiektu. Mi ciężko stwierdzić, czy na zdjęciu jest jajnik, czy macica, bo nic na nim nie widzę, tak jak pisałam wyżej:/

Do góry