reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża?

Dołączył(a)
2 Wrzesień 2019
Postów
6
Hej dziewczyny.
Kochałam się z mężem w czasie dnia owulacji.
Około 6 dni po zrobiłam tescik ale nic nie wyszło, potem zrobiłam 10-ego dnia i również jedna kreska.
Od około 6 dni po zbliżeniu do dziś pobolewa mnie brzuch i dziwnie mnie mdli.
Dodatkowo bardzo mnie bolą piersi.
Ponadto dziś, gdy się podcierałam w ubikacji- zauważyłam lekko zaczerwieniony papier (do miesiączki jeszcze mam 3 dni, dla mnie to dziwne bo nigdy wcześniej nie miałam miesiączki wcześniej, zazwyczaj się spozniala)......
Dziewczyny czy wy mialyscie podobnie kiedyś? Jak myślicie czy może się w końcu udało?!
1f60d.png
1f60d.png
1f60d.png
1f64f.png
 
reklama
Lekkie plamienie nie zawsze może oznaczać okres. Jak się nie rozkręci okres to zrób test jeszcze raz w dniu dostania okresu i wtedy zobacz czy się udało. ;) znam osobę która miała tak że dostała lekkie plamienie i była w ciąży.
 
Te 6 dni na tescie osnacza od zaplodnienia kochana...wiec lepiej w dniu okresu lub jak nie przychodzi..no ja juz nie moglam siw doczekac i zrobilam 5 dni przed miesiaczka....zycze by byl dzidziulek!!
 
reklama
reklama
Do góry