reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża?

Dołączył(a)
24 Wrzesień 2019
Postów
1
Hej. Z mężem wspolzylam odrazu kiedy mi się skończył okres od 13 do 20 bez zabezpieczania i przerwania. Według kalendarza owulacje powinnam mieć 27go września, ale może mi się przesuneła. Od 21 zaczęło mnie mdlic i boleć podbrzusze bardziej z prawej strony jak na okres. Myślę że za wcześnie robić test albo badanie HCG. Dlatego chcę zapytać bardziej doświadczonych w tym temacie kobiet) Odrazu powiem że staramy się o dziecko.
Z góry dziękuję :-)
 
reklama
Rozwiązanie
Ja też się pogubiłam ;) zrozumiałam że do 20.09 się kochaliście ,a od 21.09 masz jakieś objawy , a owu ma być 27.09 ? no więc nie ma możliwości objawów ciążowych , jedynie ma zbliżającą się owulację , więc współżycie to by teraz trzeba zacząć ,co 2 dzień
Hej. Z mężem wspolzylam odrazu kiedy mi się skończył okres od 13 do 20 bez zabezpieczania i przerwania. Według kalendarza owulacje powinnam mieć 27go września, ale może mi się przesuneła. Od 21 zaczęło mnie mdlic i boleć podbrzusze bardziej z prawej strony jak na okres. Myślę że za wcześnie robić test albo badanie HCG. Dlatego chcę zapytać bardziej doświadczonych w tym temacie kobiet) Odrazu powiem że staramy się o dziecko.
Z góry dziękuję :-)
Hej, brzuch może Cię pobolewa na owulację właśnie? Stanowczo za wcześnie na objawy ciążowe, u mnie wystąpiły dopiero pod koniec 6 tyg ciąży czyli 2 tyg po pozytywnym teście. Poczekaj do terminu okresu i jeśli nie przyjdzie, wtedy zrób test. Nikt Ci tu nic innego nie wywróży :)
 
Ja też się pogubiłam ;) zrozumiałam że do 20.09 się kochaliście ,a od 21.09 masz jakieś objawy , a owu ma być 27.09 ? no więc nie ma możliwości objawów ciążowych , jedynie ma zbliżającą się owulację , więc współżycie to by teraz trzeba zacząć ,co 2 dzień
 
Rozwiązanie
Do góry