reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

    A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Czy to ciąża?

Dołączył(a)
17 Październik 2019
Postów
2
Rozwiązania
0
Witam. Potrzebuję moje drogie porady. Uprawiałam seks z moim facetem dość często od 27.09 do 29.09 oraz od 03.10 do 05.10, czasami w prezerwatywe, czasami bez, ale nie spuścił się we mnie ani razu, poza wydzielajacym się preejakulatem.
Mój ostatni cykl trwał 35 dni, natomiast tutaj byłam przekonana, że owulacje miałam 04.10, tego samego dnia miałam trochę krwi na bieliźnie, małe kropelki. Dnia 08.10 dostałam dość mocnego krwawienia, były w nim dziwne skrzepy, wkładka nie pomagała, musiałam założyć podpaskę i trwało ono do dnia 11.10. Dnia 08.10, bo byłam przekonana, że to dzień implantacji zarodka, zrobiłam test - wynik negatywny. Gdy krwawienie ustąpilo 11.10, miałam trochę śluzu w pochwie, innego, dziwnego, ale nie był zauważalny aż tak. Dnia 16.10 miałam bardzo, bardzo dużo śluzu, był mleczny, gesty, zbity, bez zapachu żadnego, natomiast 17.10 mam brązowy, jest go równie dużo. Od 3 dni mam lekkie skurcze czasami, czuję się tak, jakbym miała dostać okres, od 15.10 wylatywaly mi odrobinki krwi, ale były zmieszane w tym sluzie.
Nigdy nie obserwowałam u siebie takiego cyklu, postanowiłam, że zrobię dzisiaj test (17.10) w 28 dniu cyklu, wyszedł mi wynik negatywny.
Moje drogie, czy to może świadczyć o ciąży, czy o jakichś innych ciężkich dolegliwościach? Czy któraś z was tak miała i powinnam niezwłocznie udać się do ginekologa? Dziękuję za wszelką pomoc i pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dołączył(a)
17 Październik 2019
Postów
13
Rozwiązania
0
Test czasem może wyjść negatywny, chociaż jest ciąża, mleczny śluz zazwyczaj jak po zapłodnieniu, poczekaj jeszcze kilka dni i zrób znowu test. Dobrze jest zrobić zdjęcie testu i potem w edycji sprawdzić zmieniając kontrast lub nasycenie czy może wtedy pokaże się druga kreska ;)
 

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Dołączył(a)
5 Maj 2010
Postów
17 705
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
31
Dobrze jest zrobić zdjęcie testu i potem w edycji sprawdzić zmieniając kontrast lub nasycenie czy może wtedy pokaże się druga kreska ;)
Serio? Nie lepiej poczekać kilka dni i zrobić ponownie, albo iść na betę, niż kombinować ze zdjęciem i doszukiwać się czegoś, czego może wcale nie być, bo na przykład po podkręcaniu zdjęcia przebije kreska nasączona barwnikiem?

Nat11, do ginekologa z całą pewnością powinnaś się wybrać i to jemu opowiedzieć całą tą historię.
A do tego czasu możesz iść na badanie krwi, żeby mieć pewność, czy to ciąża czy nie, bo w ciąży być możesz jak najbardziej.
 

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry