reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża?

Sylwia199630

Aktywna w BB
Dołączył(a)
16 Czerwiec 2020
Postów
74
Witam ostatnia miesiączkę miałam 15 maja. W tym miesiącu w dni spodziewanej miesiączki zrobiłam test ciążowy wyszła druga blada kreska. Poszłam do lekarza on stwierdził ze narazie ciąży nie widzi bo może za szybko ale za to pojawił się 3 cm torbiel. Po około tygodniu zrobiłam znów test ciążowy wyszła znów druga kreska już znacznie ciemniejsza. Poszłam na betę. Tu podłączam pierwszy wynik jutro będę mieć drugi. Nie wiem co myśleć. Okresu nie ma piersi pobolewają jestem raz strasznie zmęczona taz pełna energi do życia. Zmiany nastrojów apetyt. Pani doktor nie kazała się nastawiać na nic bo podobno torbiel może sfałszować wynik testu. W czwartek mam wizytę a ten niby torbiel lekko dokucza mam rwanie w podbrzuszu i ból krzyża. Co myślcie będzie dzidzia ?
6C509590-158B-4D78-82F7-BAC2F50853EF.jpeg
 
reklama
Witam ostatnia miesiączkę miałam 15 maja. W tym miesiącu w dni spodziewanej miesiączki zrobiłam test ciążowy wyszła druga blada kreska. Poszłam do lekarza on stwierdził ze narazie ciąży nie widzi bo może za szybko ale za to pojawił się 3 cm torbiel. Po około tygodniu zrobiłam znów test ciążowy wyszła znów druga kreska już znacznie ciemniejsza. Poszłam na betę. Tu podłączam pierwszy wynik jutro będę mieć drugi. Nie wiem co myśleć. Okresu nie ma piersi pobolewają jestem raz strasznie zmęczona taz pełna energi do życia. Zmiany nastrojów apetyt. Pani doktor nie kazała się nastawiać na nic bo podobno torbiel może sfałszować wynik testu. W czwartek mam wizytę a ten niby torbiel lekko dokucza mam rwanie w podbrzuszu i ból krzyża. Co myślcie będzie dzidzia ? Zobacz załącznik 1137405
Pewnie ze będzie. Gratuluję. Po ilu dniach powtarzałaś betę?
 
Ja byłam przy becie 417,5 u ginekologa, to było w 4w2d i też nic kompletnie nie widział, nawet nie wiedziałam czy ciąża jest umiejscowiona w macicy. Musisz teraz uzbroić się w cierpliwość 😉 a objawy o których piszesz to niekoniecznie wina torbieli, ciągniecie w podbrzuszu i krzyżu to powiekszajaca się macica 😊
 
reklama
Do góry