reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciaza?

Mhm dzieki za odpowiedzi.No coz nie zabezpieczalismy bo moja dziewczyna byla pewna swoich dni plodnych i nieplodnych...zobaczymy jeszcze co nam pani doktor za tydzien powie,oczywiscie chcialbym zeby jednak okazalo sie ze to nie jest ciaza no ale z drugiej strony stalo sie i juz sie nie odstanie.Pozdrawiam
Tego nie idzie być pewnym uwierz. Organizm kobiet potrafi tak platac figle ze ty sobie tego nie wyobrażasz nawet kobiety myślą czasami że znają swój organizm a i tak wychodzą niespodzianki. Beta hcg wskazuję ciąże (może również raka czego nie życzę). Mimo wszystko życzę aby było wszystko w porządku. Macie 9 miesięcy na oswojenie się z tą myślą że zaraz będziecie rodzicami. Usłyszysz serduszko na usg z zona/partnerka to od razu się zakochasz a jak je już zobaczysz jak się urodzi to już wogule się zakochasz na Maxa. Wspieraj ja bądź przy niej a wszystko się ułoży. Rozmawiajcie dużo to też pomaga.
 
reklama
Witam,dzisiaj moja patnerka zrobila test krwii i wykazalo 25,3 hcg.Ostatni raz okres byl 16.05 i cykle wynosily 28-32 dni a wspolzylismy 10 i 11.06.Pani doktor powiedziala ze za tydzien trzeba przyjsc i zrobic test jeszcze raz i jezeli wynik bedzie wiekszy to nie ma zadnych watplwosci i zaznaczyla ze wynik niby pokazuje ciaze ale z kolei jest on niski jak na ewentualna ciaze bo mimo wszystko minelo juz 14-15 dni od zaplodnienia.Mam teraz takie pytanie z tym ze tutaj duzo kobiet z doswiadczeniem a ja sam za bardzo nie mam pojecia na tego typu tematy tak wiec czy jest duze prawdopodobienstwo ze to ciaza i ze przebiega prawidlowo? Zdaje sobie tez sprawe ze to by musial byc naprawde pech jezeli moja partnerka zaszla w ciaze w 24 czy 25 dniu cyklu bo nie chcielismy miec jeszcze dziecka.Pozdrawiam
Moja wtorkowa beta wyniosla tylko 21.
Po 48h wzrosla do 60.06 😊
Nie ma co gdybac teraz tylko wspieraj dziewczyne, bo ona tego teraz bardzo potrzebuje 😊
 
Ciąża jest na pewno. Widocznie owulacja byla później. To się zdarza. Jesteście zaskoczeni, to normalne. Ale będzie dobrze. 😊
 
Mhm dzieki za odpowiedzi.No coz nie zabezpieczalismy bo moja dziewczyna byla pewna swoich dni plodnych i nieplodnych...zobaczymy jeszcze co nam pani doktor za tydzien powie,oczywiscie chcialbym zeby jednak okazalo sie ze to nie jest ciaza no ale z drugiej strony stalo sie i juz sie nie odstanie.Pozdrawiam

Nie ma czegoś takiego, jak "pewność swoich dni płodnych i niepłodnych" ;)
Jeśli nie przyjmowała żadnej antykoncepcji, to niestety, ale musicie się pogodzić z myślą, że za 9 miesięcy będzie Was troje :)
 
Mhm dzieki za odpowiedzi.No coz nie zabezpieczalismy bo moja dziewczyna byla pewna swoich dni plodnych i nieplodnych...zobaczymy jeszcze co nam pani doktor za tydzien powie,oczywiscie chcialbym zeby jednak okazalo sie ze to nie jest ciaza no ale z drugiej strony stalo sie i juz sie nie odstanie.Pozdrawiam

Organizm to nie zaprogramowana maszyna. Zawsze może się coś przesunąć, i nigdy nie ma pewności, kiedy są te dni. Powinniście to wiedzieć jako dorośli ludzie. Nie miej nadziei, że to nie ciąża bo to ciąża na 100%. Trzeba się z tym pogodzić, usiąść, porozmawiać. Jest was troje. Już teraz. ❤
 
To na pewno ciąża, czy się rozwija prawidłową, to się dopiero okaże, niech dziewczyna powtórzy po 48 h
 
Mhm dzieki za odpowiedzi.No coz nie zabezpieczalismy bo moja dziewczyna byla pewna swoich dni plodnych i nieplodnych...zobaczymy jeszcze co nam pani doktor za tydzien powie,oczywiscie chcialbym zeby jednak okazalo sie ze to nie jest ciaza no ale z drugiej strony stalo sie i juz sie nie odstanie.Pozdrawiam
To na pewno ciąża. Gratulacje. Cykle potrafią być ruchome. Mam nadzieję, że przyrost bety bedzie prawidłowy i dziecko będzie zdrowe.
 
Witam,wracam do tego tematu bo minelo 5 dni od wizyty u lekarza a dzisiaj moja dziewczyna byla u ginekologa a ten zrobil jej chyba usg pochwowe? W kazdyn razie sprawdzil taka kamerka przez pochwe i okazalo sie ze nic tam nie ma a jak sam lekarz powiedzial test pokazuje ze to 3-4 tydzien.Testy na ciaze robione dzisiaj i wczoraj z samego rana i oba negatywne.Pan doktor powiedzial ze jego rola sie konczy i wyslal ja do rodzinnego i w piatek oczywiscie bedzie ponownie robila test na krew.Dodam ze moja partnerka posiada objawy typowo przed okresem ale jednoczesnie bardzo bola ja plecy w odcinku ledzwiowym.
 
reklama
Witam,wracam do tego tematu bo minelo 5 dni od wizyty u lekarza a dzisiaj moja dziewczyna byla u ginekologa a ten zrobil jej chyba usg pochwowe? W kazdyn razie sprawdzil taka kamerka przez pochwe i okazalo sie ze nic tam nie ma a jak sam lekarz powiedzial test pokazuje ze to 3-4 tydzien.Testy na ciaze robione dzisiaj i wczoraj z samego rana i oba negatywne.Pan doktor powiedzial ze jego rola sie konczy i wyslal ja do rodzinnego i w piatek oczywiscie bedzie ponownie robila test na krew.Dodam ze moja partnerka posiada objawy typowo przed okresem ale jednoczesnie bardzo bola ja plecy w odcinku ledzwiowym.
Sprawdźcie bete ,może to była ciąża biochemiczna, Albo za wcześnie żeby lekarz coś widział
 
Do góry