reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciaza?

reklama
Witam,wracam do tego tematu bo minelo 5 dni od wizyty u lekarza a dzisiaj moja dziewczyna byla u ginekologa a ten zrobil jej chyba usg pochwowe? W kazdyn razie sprawdzil taka kamerka przez pochwe i okazalo sie ze nic tam nie ma a jak sam lekarz powiedzial test pokazuje ze to 3-4 tydzien.Testy na ciaze robione dzisiaj i wczoraj z samego rana i oba negatywne.Pan doktor powiedzial ze jego rola sie konczy i wyslal ja do rodzinnego i w piatek oczywiscie bedzie ponownie robila test na krew.Dodam ze moja partnerka posiada objawy typowo przed okresem ale jednoczesnie bardzo bola ja plecy w odcinku ledzwiowym.
o
W naszym przypadku ciąża była widoczna w 6+0tc Syn miał wtedy 0,33cm CRL.
 
A wiec na 100% to nie ciaza bo wczoraj przyszedl okres a dzisiejszy test na bete pokazal ze hormonu jest mniej niz tydzien temu- w poprzedni piatek 25,3 natomiast dzisiaj wykazalo 8,1 u/l co dalej nie jest normalnym wynikiem ale jest skierowanie do ginekologa i zobaczymy.Z naszej strony poczulismy ulge bo wiemy ze to jeszcze nieodpowiedni czas na dziecko.Dzieki wszystkim za zainteresowanie tematem.Pozdrawiam;-)
 
A wiec na 100% to nie ciaza bo wczoraj przyszedl okres a dzisiejszy test na bete pokazal ze hormonu jest mniej niz tydzien temu- w poprzedni piatek 25,3 natomiast dzisiaj wykazalo 8,1 u/l co dalej nie jest normalnym wynikiem ale jest skierowanie do ginekologa i zobaczymy.Z naszej strony poczulismy ulge bo wiemy ze to jeszcze nieodpowiedni czas na dziecko.Dzieki wszystkim za zainteresowanie tematem.Pozdrawiam;-)
Życzę zdrowia Partnerce! Wynik był typowy dla ciąży. Może nie doszło do poprawnego zagnieżdżenia zarodka (beta spada, krwawienie). Dalej trzymajcie rękę na pulsie ten hormon może być też markerem nowotworowym. Pozdrawiam
 
A wiec na 100% to nie ciaza bo wczoraj przyszedl okres a dzisiejszy test na bete pokazal ze hormonu jest mniej niz tydzien temu- w poprzedni piatek 25,3 natomiast dzisiaj wykazalo 8,1 u/l co dalej nie jest normalnym wynikiem ale jest skierowanie do ginekologa i zobaczymy.Z naszej strony poczulismy ulge bo wiemy ze to jeszcze nieodpowiedni czas na dziecko.Dzieki wszystkim za zainteresowanie tematem.Pozdrawiam;-)

No to "gratulacje", bo takiego obrotu sprawy oczekiwaliście.
A dla Ciebie nauczka na przyszłość, żeby się w łóżku zabezpieczać ;)
 
Do góry