reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciaza

Dołączył(a)
19 Kwiecień 2021
Postów
5
Cześć wszystkim 😊
Mam pytanie chciała bym się zapytać czy to może być ciąża ponieważ od lekarza dostalam USG bez żadnego wyjaśnienia a na USG jest widoczne coś ?
Screenshot_20210411-221612_Gallery.jpg
 
reklama
Jak bez żadnego wyjaśniania??? Zmień lekarza natychmiast. To wg mnie jest pęcherzyk ciążowy ale czy pusty ? ... a robiłaś testy, betę? Ile już dni minelo od owulacji
 
Mi też to wygląda na pęcherzyk ciążowy z ciałkiem żółtym. I też radzę zmienić lekarza no tak bez żadnego wyjaśnienia to ja bym nawet z gabinetu nie wyszła
 
No tu się zgodzę z dziewczynami , zawsze bronie zagubione osoby bo człowiek może czasami nie wiedzieć oczywistych rzeczy , ale na takie pytania nie mam nerwów 😁 jak można nie zapytać czy to ciąża 🤪
 
Lekarz nic kompletnie nie powiedział? A w jakim celu była wizyta? Robił Ci USG i nie wiesz po co? Robiłaś betę?
 
Brzmi troche jakby ktoś wzial z neta usg i upewnial sie, widac cos, bo chce sie pochwalić urojona ciaza ? Sorry, ale troche to tak Brzmi. Nie wiesz po co bylqs u ginekologa ? Nie spotkałam nigdy lekarza, ktory by nie powiedzial nic na temat usg.
 
reklama
Do góry