reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża ?

reklama
Test robiony na 4 dni przed spodziewaną miesiączka. Proszę o opinię czy wy też takie miałyście czy to błąd testu. Z góry dziękuję za odpowiedź 😉
Moim zdaniem test do powtórzenia, bo według mnie ta kreska wygląda na szarą tak jak kreska fabryczna. Trzymam kciuki żeby okazało się że to ciąża
 
Test robiony na 4 dni przed spodziewaną miesiączka. Proszę o opinię czy wy też takie miałyście czy to błąd testu. Z góry dziękuję za odpowiedź 😉
Kupiłaś test o czułości 20, polecam kupować o czułości 10, test o czułości 10 szybciej wykrywa ciążę 😉 ten z pinka nazywa się "super czuły" czy jakoś tak.
 
Ja bym doczekała do terminu @. Nie jestem już taka szybka w takich sprawach, po wykryciu ciąż biochemicznych, teraz wolę poczekać i być pewnym..
 
ale jak juz cos wylapala, to po co ma robic burze mozgow, lepiej isc na bete i miec jasnosc.🙃 zreszta autorka zrobi jak jej serce i rozum podpowiada
 
ale jak juz cos wylapala, to po co ma robic burze mozgow, lepiej isc na bete i miec jasnosc.🙃 zreszta autorka zrobi jak jej serce i rozum podpowiada
Dokladnie😉 post był tylko "luźnym" pytaniem. Staramy się i tak super będzie jak się uda a jeśli nie to po prostu trzeba się starać dalej. Testować się więcej nie będę, beta jak najbardziej jest jedynym wiarygodnym badaniem. Widziałam również odpowiedź że lekarz nic nie zobaczy hmmm bardzo możliwe ale jeśli już wizyta umówiona wcześniej to zawsze warto iść a nie domniemywać w domu co by było gdyby, a może jednak itp
 
Dokladnie😉 post był tylko "luźnym" pytaniem. Staramy się i tak super będzie jak się uda a jeśli nie to po prostu trzeba się starać dalej. Testować się więcej nie będę, beta jak najbardziej jest jedynym wiarygodnym badaniem. Widziałam również odpowiedź że lekarz nic nie zobaczy hmmm bardzo możliwe ale jeśli już wizyta umówiona wcześniej to zawsze warto iść a nie domniemywać w domu co by było gdyby, a może jednak itp
no zależy jaką będziesz miała nbete bi widać cis koło 1000-2000 ale idź spokojniejsza będziesz
 
reklama
Dokladnie😉 post był tylko "luźnym" pytaniem. Staramy się i tak super będzie jak się uda a jeśli nie to po prostu trzeba się starać dalej. Testować się więcej nie będę, beta jak najbardziej jest jedynym wiarygodnym badaniem. Widziałam również odpowiedź że lekarz nic nie zobaczy hmmm bardzo możliwe ale jeśli już wizyta umówiona wcześniej to zawsze warto iść a nie domniemywać w domu co by było gdyby, a może jednak itp
Jasne, że idź! Tylko nie nastawiaj się, że coś już zobaczysz. Wiadomo, że poziom bety jest u każdej nieco inny, ale ja dopiero po ponad tygodniu od spóźnionej @ byłam u lekarza i był pecherzyk, ale test wtedy wyszeldl krwisty. Więc pewnie chwilę poczekasz. Trzymam W każdym razie kciuki!!
 
Do góry