reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża?

nelusia1992

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
19 Luty 2023
Postów
37
Witam dziewczyny ☺️ Z mężem staramy się o dzieciątko w listopadzie doszło do wczesnego poronienia, samoistnego w 5-6 tc. Dzisiaj zrobiłam test bo od paru dni dość dziwnie się czuje ale może to moje urojenia. Miesiączkę powinnam dostać 1 marca, a ostatnia była 28 stycznia. Cykle średnio 32 dniowe.Współżyliśmy w 14 dniu cyklu. Co myślicie?
 

Załączniki

  • E02ED13E-513C-4207-AE26-299A19789364.jpeg
    E02ED13E-513C-4207-AE26-299A19789364.jpeg
    372,9 KB · Wyświetleń: 207
  • B7937CE8-5153-4F63-8162-6FA6F9547E4D.jpeg
    B7937CE8-5153-4F63-8162-6FA6F9547E4D.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 99
reklama
Witam dziewczyny ☺️ Z mężem staramy się o dzieciątko w listopadzie doszło do wczesnego poronienia, samoistnego w 5-6 tc. Dzisiaj zrobiłam test bo od paru dni dość dziwnie się czuje ale może to moje urojenia. Miesiączkę powinnam dostać 1 marca, a ostatnia była 28 stycznia. Cykle średnio 32 dniowe.Współżyliśmy w 14 dniu cyklu. Co myślicie?
Widać delikatna kreseczkę, ale ciężko powiedzieć czy to od wyschnięcia czy od razu się pojawiła? Do 1 marca jescze dwa tygodnie. Zrób betę jutro rano 💓
 
Widać delikatna kreseczkę, ale ciężko powiedzieć czy to od wyschnięcia czy od razu się pojawiła? Do 1 marca jescze dwa tygodnie. Zrób betę jutro rano 💓
Od razu było coś tam widać ale zrobiłam dzisiaj jeszcze dwa inne testy na których nic nie widać. Jutro rano zrobię ostatni jak coś wyjdzie pójdę na betę jak nie to myśle ze poczekam do marca. Dziękuje za odp ☺️
 
Od razu było coś tam widać ale zrobiłam dzisiaj jeszcze dwa inne testy na których nic nie widać. Jutro rano zrobię ostatni jak coś wyjdzie pójdę na betę jak nie to myśle ze poczekam do marca. Dziękuje za odp ☺️
Najlepiej zrobić betę i mieć pewność bo mi trafiły się pozytywne fałszywe testy. A do miesiączki jescze trochę jest . ☺️ Daj znać jutro jaki wynik na teście 💓
 
Czysto teoretycznie - II faza cyklu trwa zazwyczaj +- 14 dni, zależnie od osoby. Jeśli masz 32 dniowe cykle i kolejny wypada 1 marca to znaczy, ze owulacja była później niż 14 dc, czyli +- 15go lutego.
Od 10 lutego (11dc) plemniki raczej by nie przetrwały tyle czasu.
Ale jeśli CI się np. przesunęła owulacja i miałaś ją około 10 lutego, to dzisiaj mogłoby być jeszcze za wczesnie, aby test wyszedł pozytywny ( max 10 dni na zagnieżdżenie + 2 na powstanie bety).


A test wygląda na zalany, także prponuję powtórzyć za kilka dni.
 
Do góry