reklama

Czy to ciąża?

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez kinia772, 6 Sierpień 2016.

olcia1718
Najlepsza odpowiedź olcia1718, 6 Sierpień 2016
  1. kinia772

kinia772 Zaciekawiona BB

Witam! Jestem tu nowa wiec opiszę moja sytuacje.
    2 tygodnie temu miałam swój pierwszy raz, zabezpieczony prezerwatywa, bez wytrysku.. Z prezerwatywą na 100% nic się nie stało, bo sprawdzaliśmy po wszystkim pod wodą. Naczytałam się o preejakulacie, boję się, że przy ruchu ręką (ponieważ w trakcie lekko mu opadł..) mógł on wydostać się z prezerwatywy i przy wejściu we mnie mnie zapłodnić...lecz z tego co czytałam, występuje on jedynie, kiedy mężczyzna jest bardzo podniecony... a on prawie nie miał wzwodu... więc nie wiem...
    Strasznie się boję... Moje cykle trwają ok 36 dni.. Szyjka macicy jest raczej otwarta i wysoko.. Śluz przezroczysty, wodnisty..., nie rozciąga się...Bolą mnie piersi, do miesiączki zostało 4/5 dni.. Co o tym myślicie? Czy sytuacja była ryzykowna? Panikuję :(

2. Najlepsza odpowiedź:
    Post #14229634 by olcia1718, 6 Sierpień 2016
  3. olcia1718

olcia1718 Fanka BB :)

Głosów: 4
    Brak słów.

olcia1718, 6 Sierpień 2016 Najlepsza odpowiedź
    • Lubię to Lubię to x 2
    • Popieram! Popieram! x 2
    • Lista
  4. reklama
  5. kinia772

kinia772 Zaciekawiona BB

Ja wiem, ale jestem młoda... Wiem, że w ten sposób raczej nie dojdzie do zapłodnienia ale mimo wszystko mam schizy i chcialam poznac opinie innych osób

6. Taka_ja

Taka_ja Fanka BB :)

:errr: :laugh2:

7. NeSSi

NeSSi & Michałek :)

:errr::oo::D:D:D

8. kinia772

kinia772 Zaciekawiona BB

Czyli nikt mi normalnie nie odpowie? :/

9. olcia1718

olcia1718 Fanka BB :)

Głosów: 1
    :D na pewno w ciąży nie jesteś to tak nie działa doinformuj się trochę w tej kwestii;)

10. Taka_ja

Taka_ja Fanka BB :)

Głosów: 2
    Kinia, następnym razem kupcie sobie bierki i zagrajcie :-D
    Twój opis sytuacji.. genialny ! :) Poczułam się jakbym tam była z Wami :D

11. reklama
  12. NeSSi

NeSSi & Michałek :)

U make my day :D
    Mi to już szkoda klawiatury ... a Bravo girl to już upadło ? Tam takie HOT tematy były.

13. Malaja

Malaja Fanka BB :)

Głosów: 1
    Dlaczego jesteście takie wredne?? Wszystkie rozumy panie pozjadały? Po co takie forum jest? By krytykować czyjś problem który wg was jest głupi? a może wasze problemy też ktoś powinien wyśmiać?
    WSTYD!!! Dorosłe baby a głupie komentarze dają. Już lepiej zrobiłybyście gdybyście bez komentarze opuściły ten wątek...

Naprawdę żenujące...

Autorko teoretycznie gdy dochodzi do zbliżenia kobiety i mężczyzny- nawet bez stosunku- ciąża jest możliwa...W praktyce ryzyko jest bardzo niewielkie więc obiektywnie- jestem przekonana, że nie jesteś w ciąży. Sama zobaczysz...
    Bądź spokojna...

Poleć forum