reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża?

Dołączył(a)
6 Sierpień 2016
Postów
10
Witam! Jestem tu nowa wiec opiszę moja sytuacje.
2 tygodnie temu miałam swój pierwszy raz, zabezpieczony prezerwatywa, bez wytrysku.. Z prezerwatywą na 100% nic się nie stało, bo sprawdzaliśmy po wszystkim pod wodą. Naczytałam się o preejakulacie, boję się, że przy ruchu ręką (ponieważ w trakcie lekko mu opadł..) mógł on wydostać się z prezerwatywy i przy wejściu we mnie mnie zapłodnić...lecz z tego co czytałam, występuje on jedynie, kiedy mężczyzna jest bardzo podniecony... a on prawie nie miał wzwodu... więc nie wiem...
Strasznie się boję... Moje cykle trwają ok 36 dni.. Szyjka macicy jest raczej otwarta i wysoko.. Śluz przezroczysty, wodnisty..., nie rozciąga się...Bolą mnie piersi, do miesiączki zostało 4/5 dni.. Co o tym myślicie? Czy sytuacja była ryzykowna? Panikuję :(
 
reklama
Rozwiązanie
Przepraszam ale musze to napisac...
Jaka Ty jestes glupia.... mam nadzieję ze mihe dziecko nie wyrosnie na taka Ciebie.... Za ksiazki sie wez a nie za zwiazki i sex
reklama
A temu dziecku (autorce posta) nie jest wstyd, że się zabiera za seks, skoro powinna się jeszcze bawić klockami?
Mnie to przeraża, że takie dzieciaki bez całej teoretycznej wiedzy seksualnej zabierają się za praktykę...

To tak, jakby nie mając pojęcia o jeździe samochodem wypuszczać się w trasę w godzinach szczytu w centrum Warszawy...
 
No niestety trollem nie jestem :) Jestem glupia gowniara niedojrzala do tego i wiem o tym.. Nawet nie chcialam tego robic.. Chlopak nalegal. Teraz bardzo tego zaluje i myslalam, ze dostane normalne odpowiedzi.. no coz..
 
Chlopak nalegal wiec poszlas z nim do lozka? To dobrze ze chociaz teraz masz wyrzuty sumienia i wiesz ze popelnilas blad.
W ciaze masz nikle szanse na zajscie. Bardziej ze stresu moze Ci sie troche przesunac okres. Ale jak nie bedziesz brac do glowy to obejdzie sie bez klopotow.
 
reklama
Do góry