reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to czop śluzowy

Dołączył(a)
26 Lipiec 2022
Postów
2
Hej dziewczyny. Aktualnie jestem w 32+2 i po skorzystaniu z toalety ledwo wychodząc na majtkach samo mi leci takie coś.. dziś był konkret. Czy to jest czop sluzowy? Czy zwykle upławy. Moja pierwsza ciąża a nie wiem co się dzieje i co robić.
 
Ostatnia edycja:
reklama
U każdego czop wygląda nieco inaczej. U mnie to była taka galaretka, ale bardzo zbita, nie taka wydzielina, ale słyszałam już takie historie..
W każdym razie, nie panikuj. Przy najbliższej wizycie dopytaj o stan szyjki, czy jest tozwarcie, skrócenie - czy organizm przygotowuje się do porodu. Jeśli tak, dostaniesz konkretne zalecenia, żeby ten czas przedłużyć.
 
U każdego czop wygląda nieco inaczej. U mnie to była taka galaretka, ale bardzo zbita, nie taka wydzielina, ale słyszałam już takie historie..
W każdym razie, nie panikuj. Przy najbliższej wizycie dopytaj o stan szyjki, czy jest tozwarcie, skrócenie - czy organizm przygotowuje się do porodu. Jeśli tak, dostaniesz konkretne zalecenia, żeby ten czas przedłużyć.
Wizytę mam dopiero 8 sierpnia .. 🥹
 
Popatrz na zdjęcia w google. Bardzo dobrze odzwierciedlają czop śluzowy. Jest jak galaretka. Często przezroczysty lub półprzezroczysty, może być podbarwiony krwia. Jak dla mnie to nie do końca to, ale zależy co czas pokaże.
 
reklama
Do góry