reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy to już? 34tydzień

Sylwica88

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
13 Styczeń 2020
Postów
59
Cześć dziewczyny, mam termin na 4.05, ale dziś jak wstałam z łóżka poczułam ukłucie w dole brzucha, potem wypadł taki brązowy glut i dużo śluzu, brzuch też jest niżej niż wczoraj, teraz nie widze wydzielin żadnych, lekko mnie kłuje w podbrzuszu, czy mam się szykować na poród?? 34 tydzień terz:mad:@
 
reklama
Mi odpadł czop w 33 tygodniu, a urodziłam w 40, więc niekoniecznie.
Weź magnez. I gwarantuję Ci, że jak dostaniesz skurczy porodowych to od razu będziesz wiedziała, że to jest to.
Żeby sprawdzić czy to właściwe skurcze czy przepowiadające wejdź do wanny lub pod prysznic i polej się ciepłą wodą przez kilka minut. Jeśli nie przejdzie to znaczy, że się zaczęło. Jeśli przejdzie to jeszcze nie to.
 
Skurczy nie mam, wiem że to napewno poczuję;) ale czy torbe sobie szykować, i chciałam wiedzieć jak to u was wyglądało bo na necie piszą ze może to być dzień albo kilka tygodni od wypadnięcia czopu
 
Mi czop odpadl 14.02, a jeszcze nie rodzę, niestety.
Nawet nie wiem co to skurcze przepowiadajace 🙄 tyle, ze brzuch mi się trochę obniżył 🙄
 
Tez ich nie miałam :/ w 40 tc poszłam do szpitala i z tego stresu 3godz później mala była na świecie :) Wody płodowe poszły 15min przed końcem :)
Czyli jest nadzieja, ze jak ich nie ma to nie bedzie zle 😂 czasem mi brzuch trochę twardnieje. I zastanawiam się wtedy czy to są np. Te przepowiadajace 😂 (nic mnie nie boli, nie sciska, itd 😂)
 
reklama
Może zadzwoń do ginekologa. Poród w 34 tygodniu to nie jest sytuacja pożądana. Odpadnięcie czopa może zwiastować zbliżający się poród a w 34 tygodniu powinno się to raczej jeszcze chociaż na chwilę przyhamować.
 
Do góry