reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to moglo byc to?

Somememories

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
18 Wrzesień 2019
Postów
48
Czesc dziewczyny..
Moze zaczne od poczatku, kompletnie sie nie znam na tym wszystkim mam dopiero 19 lat i jakos nie mialam blizej z tym stycznosci a wiec tak: 2 dni temu zrobilam pierwszy test ciazowy gdzie bylo widac blada druga kreske, dzisiaj z samego rana powtorzylam test i w sumie to wyszla jedna ale jak spojrzec dobrze to byla i poswiata drugiej, wczesniej juz wiadomo mialam jakies przeczucia przez objawy typu mdlosci zmeczenie itd w tym momencie gryze sie kompletnie z myslami w ciagu dnia dostalam bolu brzucha takiego jak mam przy okresie, pomyslalam wtedy ze po prostu dostalam miesiaczki jak co miesiac a po prostu testy byly trefne,aczkolwiek @ dostalam dzien wczesniej a zawsze mialam regularna co do dnia i pory no ale nie zwrocilam na to wiekszej uwagi,az do wieczora, przez caly dzien faktycznie mialam ostre bole brzucha,ale nie zwracalam uwagi na to,z racji ze uzywam tamponow to tylko wyciagalam i wkladalam nowy co godzine badz dwie, natomiast gdy juz na dovre wyciagnelam weszlam do wanny po jakims czasie dluzszej kapieli poczulam okropniy bol mniej wiecej na srodku podbrzusza krew zaczela ze mnie leciec a razem z nia dosc duzo skrzepow, jeden z nich byl dosc duzy,ale tez sie tym nie przejelam sadzilam ze normalna rzecza sa skrzepy, ale bol nasilal sie a ja az zaczelam plakac, strasznie mnie bolalo, wzielam tabletke przeciwbolowa i bol znacznie przeszedl, dalej jest wyczuwalny ale mniej, teraz to bardziej takie skurcze, chociaz na podpasce sporo krwi, sytuacja miala miejsce ok. 21 i do tej pory wlasnie pojawiaja sie skrzepy i duzo krwi. Mieszkam zagranica wiec do lekarza moge isc dopiero jutro,z jednej strony mam wrazenie ze przesadzam ale z drugiej ten test itd zmienilo troche moje podejscie do tego i naprawde jestem zmartwiona.
Nie mam pojecia co myslec pomocy
 
reklama
Z twojego opisu wynika, że właśnie poroniłam rozpoczynająca się ciążę. Lekarze określa to mianem ciąży biochicznej. Najprawdopodobniej coś w podziałach wyszło nie tak, że się tak zadziało. Bardzo mi przykro, że kolejna osoba doświadczyła straty. Przeciwbólowe możesz brać. Jak opróżni się macica to przestanie cię obkurcza i boleć tak mocno. Postaraj się użyć podpaski, nie tamponów, by nie blokować wypływu krwi i skrzepów. To dość ważne byś sama do końca się oczyściła. Dobrze by było, gdyby obejrzał cię lekarz. I jeśli masz taką możliwość poleż o odpocznij by nie dostać krwotoku. Zawsze możesz pojechać do szpitala i sprawdzić, choć wiem, że za granicą to nie jest takie proste. Trzymaj się dzielnie dziewczyno [emoji3531]
 
Myślę że może być jak koleżanka wyżej napisała , biochemia , lub taki inny @ a test był wadliwy ,lub widziałaś pasek testowy ,gdybyś mieszkała w Polsce zrobiłabyś bete i byłoby wiadomo ,a tak tylko spekulacje
 
Myślę że może być jak koleżanka wyżej napisała , biochemia , lub taki inny @ a test był wadliwy ,lub widziałaś pasek testowy ,gdybyś mieszkała w Polsce zrobiłabyś bete i byłoby wiadomo ,a tak tylko spekulacje
Wyszlo ze byl to poczatek 3 tygodnia.. dzisiaj odebralam test z bety, w piatek ide na kolejne pobranie krwi, strasznie mi ciezko zwlaszcza ze bylaby ty pierwsza ciaza i dosc wyczekiwana..
 
A jaki był wynik?
20190923_124438.jpg
 
Do góry