reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to może być ciąża?

Dołączył(a)
18 Kwiecień 2021
Postów
2
Witam chciałabym się dowiedzieć co może znaczyć wydzielina z obu piersi podobna do siary? Pojawiła się około 2 tygodnie po stosunku w dni płodne ostatni dzień płodny był 29.03, kolejną miesiączkę dostałam w terminie 8.04 ale trwała tylko dwa dni i była słabsza. Test ciążowy negatywny beta hcg<1mlu/ml. Ogólnie czuje się kiepsko bardziej zmęczona. Czy możliwa jest ciąża nie ukrywam że bardzo chcemy z mężem dzidziusia.
 
reklama
Idź do ginekologa i to jak najszybciej. Siara pojawia się nie wcześniej już w okolicach 20 tygodnia ciąży, a nie zaraz po zagnieżdżeniu.

Poza tym, tu ewidentnie w ciąży nie jesteś.
 
Witam.Dziewczyny pięć dni spóźnia mi się okres,na czwarty dzień zrobiłam test i sama nie wiem czy ja mam już jakieś zwidy ,czy faktycznie na teście jest widoczna drugą blada kreseczka?Co sądzicie ?
received_475839707008748.jpeg
 
Witam.Dziewczyny pięć dni spóźnia mi się okres,na czwarty dzień zrobiłam test i sama nie wiem czy ja mam już jakieś zwidy ,czy faktycznie na teście jest widoczna drugą blada kreseczka?Co sądzicie ?Zobacz załącznik 1273078
Wg mnie negatywny. Ale wiadomo, ze zdjęciami różnie bywa. Jeżeli masz wątpliwości idź na betę. Da ci pewność.
 
reklama
reklama
Do góry