reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy to może być ciąża?

Cześć dziewczyny. Wiem, że tych pytań już było mnóstwo, ale może któraś mi powie czy miała może takie objawy jak ja mam i czy to może być ciąża.
Otóż tak 26.06 miałam okres, cykle mam zazwyczaj 28 dniowe. 17.07 strasznie bolały mnie piersi. Natomiast 19.07 zaczął boleć mnie mocno brzuch i miałam lekkie krwawienie to był 24 dc, czyli 8 po owulacji. Od tego dnia strasznie boli mnie brzuch i mam zaparcia. Ciężko mi się wypróżnić i mam straszne gazy. Piersi bolą mnie po boku. Nie zauważyłam żeby były powiększone. Tyle się naczytałam że to za wczesnie na objawy ciąży, ale zdziwiło mnie to krwawienie. Do planowanej @ jeszcze 3 dni, a ten brzuch już boli od kilku dni. Do toalety też często biegam ale z tym zawsze miałam problem. Nie wiem czy robić już test czy jeszcze się wstrzymać. Miała może któraś z was takie objawy ? Pozdrawiam

reklama

staraczek8991

Zaangażowana w BB
Może być trochę za wcześnie na ciążę. Takie objawy równie dobrze mogą zwiastować okres.
Jeśli nie szkoda Ci kasy, to pojedź na betę, rozwieje wątpliwości :) u mnie wyniki są po 2 godzinach.

Klauuudia

Moderator
Jeśli jest według Ciebie za wcześnie na test to i objawy nie są ciążowe. Objawy pojawiają się po pozytywnym teście a najczęściej od 7-8 tygodnia dopiero

Klauuudia

Moderator
A i implantacja trwa od 6-12 dni i 48h na zagnieżdżenie wiec ani ból pleców ani brzucha od kilku dni tu jest od ciąży niemożliwy

Mama23?????

Fanka BB :)
Objawy ciąży i okresu są podobne, więc ciężko stwierdzic. Jak wiesz ze odbyłaś stosunek w dni płodne to zrób test płytkowy w dniu spodziewanej miesiaczki lub betę z krwi 2 dni przed 🙂

reklama
Do góry