reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to może być ciąża?

Dołączył(a)
19 Maj 2022
Postów
4
Cześć dziewczyny. Dni płodne miałam w pierwszym tygodniu miesiąca. Według kalendarzyka owulacja wypadła 7 maja. W tym dniu kochałam się z mężem z finałem we mnie. Dzisiaj 19.05 wykonałam test. Brzuch mam wzdęty i czuje ciągniecie (trochę jak podczas miesiączki) Powiedzcie mi czy coś widać na tym teście? @ ma przyjść za 2 dni. Mam wrażenie ze sobie wmawiam kreskę dlatego przyszłam po poradę 😭 nie ukrywam ze bardzo bym chciała żeby były 2 kreski
 

Załączniki

  • B497A7E4-F46B-4100-A8AE-7BFDA41A1FE5.jpeg
    B497A7E4-F46B-4100-A8AE-7BFDA41A1FE5.jpeg
    102,7 KB · Wyświetleń: 291
reklama
Moim zdaniem coś widać. Ja przy pozytywnym teście miałam takie cienie ledwo widoczne
 

Załączniki

  • CEC34EB6-8AE5-4BE1-94B4-550322294BE5.jpeg
    CEC34EB6-8AE5-4BE1-94B4-550322294BE5.jpeg
    369 KB · Wyświetleń: 92
Na zdjęciu jest tyle filtrów, że po prostu nie da się tego ocenić. 12 dpo to czas kiedy kreski zazwyczaj są już widoczne bez ulepszania zdjęć.
Powtórz test rano i jeśli nadal będziesz miała wątpliwości oznacz beta hcg
 
reklama
reklama
Do góry