reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to może być ciaza ??

Po prostu umiemy w biologię i mamy za sobą ciąże więc według niej to niemożliwe :)
@olka11135 co Ty tam wiesz 😉 o biologii i medycynie nie wspomnę 🙈

Straszne to jest ze tak wszystko negujecie no cóż nie będę się z wami klucic wy wiecie swoje ja widziałam swoje życzę wam powodzenia w życiu i zdrówka dla rodziny ❤️❤️
Ale nie musisz się kłócić. Daj betę z datą i foto USG. I my wszystkie niedowiarki przyznamy Ci rację 🙃
 
reklama
Straszne to jest ze tak wszystko negujecie no cóż nie będę się z wami klucic wy wiecie swoje ja widziałam swoje życzę wam powodzenia w życiu i zdrówka dla rodziny ❤️❤️
Widziałaś swoje, ale my nie, więc ciężko Ci przyznać rację i możemy nadal być ciekawe co tam jest na tym usg przy tak niskiej becie, skoro go nawet nie pokazałaś. Zresztą ciekawi mnie, powiedz co tam faktycznie widziałaś?? I tak jak pisała koleżanka wyżej, kontrolowałabym betę, skoro testy negatywne, a na usg coś niby widać, czy nie jest to przypadkiem pseudo pęcherzyk i CP.
 
Ostatnia edycja:
Ale nie musisz się kłócić. Daj betę z datą i foto USG. I my wszystkie niedowiarki przyznamy Ci rację 🙃

Teraz pewnie trwa poszukiwanie zdjęcia usg w necie ...
Nie wiem jaki sprzęt musilaby mieć ten lekarz żeby zobaczyć pęcherzyk przy becie 500 😁 i jakiego pecha musiałaby mieć autorka żeby żaden test takiej bety nie wykrył 😁😁
 
Teraz pewnie trwa poszukiwanie zdjęcia usg w necie ...
Nie wiem jaki sprzęt musilaby mieć ten lekarz żeby zobaczyć pęcherzyk przy becie 500 😁 i jakiego pecha musiałaby mieć autorka żeby żaden test takiej bety nie wykrył 😁😁
A tam. Wszystkie się nie znacie i wszystkie zazdrościcie 😅 autorka wie co widziała 🙈 a teraz nie szuka USG w necie tylko cieszy się ze swoim mężczyzną 😁😁😁 co tam lata badań i wiedza naukowa 😅
 
I żeby też nie było - były tu dziewczyny, którym lekarz przed miesiączką sugerował ciąże bo macica rozpulchniona, endometrium grube, ciałko żółte jest itd. i które potem się boleśnie rozczarowały, że tej ciąży nie ma i dla takich oszukanych dziewczyn też jest tu masa wsparcia. Ale to trzeba być szczerą
 
reklama
I żeby też nie było - były tu dziewczyny, którym lekarz przed miesiączką sugerował ciąże bo macica rozpulchniona, endometrium grube, ciałko żółte jest itd. i które potem się boleśnie rozczarowały, że tej ciąży nie ma i dla takich oszukanych dziewczyn też jest tu masa wsparcia. Ale to trzeba być szczerą
Dokładnie! Wiem po sobie 🙄
Beta powyżej 500 to już wysoko ale nadal do kontrolowania co 48h i do USG jeszcze trzeba poczekać
 
Do góry