reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to może być ciaza ??

reklama
Rozumiem, że ucięłaś dane ale po co datę?

No i przy takiej becie nie ma żadnych szans na pęcherzyk na USG.
To jakiej wielkości był ten pęcherzyk według lekarza?
Powiem tak byłam w szoku jak się dowiedziałam ze ciaza wiec nie zapamiętałam ale na następnej wizycie napewno spytam dla swojej wiadomości Jejku jakie wy jesteście niedowiarki Nie chce się tłumaczyć chce się cieszyć swoją nowina jeśli nie wierzycie to już wasza sprawa trudno Pozdrawiam i kończę temat 🤝🤝życzę powodzenia wszystkim dziewczyna które pragną zajść w ciąże i trzymam kciuki za wszystkie 🥰
 
Powiem tak byłam w szoku jak się dowiedziałam ze ciaza wiec nie zapamiętałam ale na następnej wizycie napewno spytam dla swojej wiadomości Jejku jakie wy jesteście niedowiarki Nie chce się tłumaczyć chce się cieszyć swoją nowina jeśli nie wierzycie to już wasza sprawa trudno Pozdrawiam i kończę temat 🤝🤝życzę powodzenia wszystkim dziewczyna które pragną zajść w ciąże i trzymam kciuki za wszystkie 🥰

Po prostu umiemy w biologię i mamy za sobą ciąże więc według niej to niemożliwe :)
 
Powiem tak byłam w szoku jak się dowiedziałam ze ciaza wiec nie zapamiętałam ale na następnej wizycie napewno spytam dla swojej wiadomości Jejku jakie wy jesteście niedowiarki Nie chce się tłumaczyć chce się cieszyć swoją nowina jeśli nie wierzycie to już wasza sprawa trudno Pozdrawiam i kończę temat 🤝🤝życzę powodzenia wszystkim dziewczyna które pragną zajść w ciąże i trzymam kciuki za wszystkie 🥰

Po prostu umiemy w biologię i mamy za sobą ciąże więc według niej to niemożliwe :)
O, miałam to napisać co olka! Twoja ciąża i pęcherzyk w macicy przy takiej becie przeczy współczesnej medycynie, ale co ja tam wiem 🤷‍♀️🤷‍♀️
 
Powiem tak byłam w szoku jak się dowiedziałam ze ciaza wiec nie zapamiętałam ale na następnej wizycie napewno spytam dla swojej wiadomości Jejku jakie wy jesteście niedowiarki Nie chce się tłumaczyć chce się cieszyć swoją nowina jeśli nie wierzycie to już wasza sprawa trudno Pozdrawiam i kończę temat 🤝🤝życzę powodzenia wszystkim dziewczyna które pragną zajść w ciąże i trzymam kciuki za wszystkie 🥰
Nie wiem czy niedowiarki. Ale byłam w ciąży maj-czerwiec i wiem jak wygląda USG, miałam ich w ciąży 4. Później jeszcze 3 jak nie bilo serce. I uważam, że nie jest to możliwe, aby lekarz widział pęcherzyk przy becie niewiele ponad pięćset. Niemniej jesteś w ciąży i życzę Ci, aby wszystko było dobrze 😊
 
O, miałam to napisać co olka! Twoja ciąża i pęcherzyk w macicy przy takiej becie przeczy współczesnej medycynie, ale co ja tam wiem 🤷‍♀️🤷‍♀️
Straszne to jest ze tak wszystko negujecie no cóż nie będę się z wami klucic wy wiecie swoje ja widziałam swoje życzę wam powodzenia w życiu i zdrówka dla rodziny ❤️❤️
 
reklama
Straszne to jest ze tak wszystko negujecie no cóż nie będę się z wami klucic wy wiecie swoje ja widziałam swoje życzę wam powodzenia w życiu i zdrówka dla rodziny ❤️❤️
To może po prostu zamknij nam buzie pokazując USG. Wtedy nie będzie niedowiarków. A jeżeli lekarz rzeczywiście widział pęcherzyk to kontroluj to bo może się to okazać pseudo pęcherzyk i cp.
 
Do góry