reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to może być ciąża ?

Wiktoria.motylek

Początkująca w BB
Dołączył(a)
14 Wrzesień 2023
Postów
22
Cześć , spóźnia mi się miesiączka już jakiś czas . Wykonałam ostatnio test ciążowy i był negatywny . Dzisiaj wykonałam ponownie z porannego moczu , byly dwie kreski , niestety kreska zniknęła po 2 minutach . Myśle że za kilka dni powtórzę test chyba że pojawi się miesiączka . Co o tym sądzicie ? Dodam że pierwszy test według mnie był robiony za wcześnie bo zaledwie tydzień po możliwym zapłodnieniu
 
reklama
Jeśli ci się spóźnia to najpewniej zrób od razu Betę.
Tu będziesz mieć 100% odpowiedź bez doszukiwania się na testach kreskowych czy owa kreska jest czy nie, czy test jest zalany czy nie ...
Beta jest najpewniejsza.
 
Do góry