reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy to może być ciąża ?

reklama
Miałaś okres,tyle.
Lekarz przeprowadził z Tobą wywiad i na podstawie Twoich wypowiedzi wystawił skierowanie do urologa.
Nie szukałabym tutaj ciąży tylko słuchała lekarza.
 
Mialaś okres. To generalnie wyklucza ciążę, aaaaale ja bym kontrolnie zrobiła betę, żeby zobaczyć czy ten ból brzucha to np. nie ciąża pozamaciczna.
 
Kolka pojawia się w miarę losowo, mogło tak się trafić, że dopadła Cię w okres. Parcie na pęcherz nie brzmi na bardzo wczesną ciążę, a do kolki pasuje, albo jakichś złogów nerkowych.
 
Do góry