reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy to moze byc ciaza?

Ladym00n

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
klocia jajnikow to normlanie objaw owulacji moze byc.
Sluz się zdarza nic w tym dziwnego nie ma :)
Ja cos przeczuwalam jak mialam duzo bialego sluzu w dniu terminu miesiączki bo zawsze przed mialam sucho ale nie 2 dni po owu "niby" Kup sobie testy owulacyjne bo na moje zbliza sie owulacja.
To na pewno nie owulacja. Znam swoj organizm bardzo dobrze, w dzien owulacji zawsze mam obolala macice, boli nawet przy oddawaniu moczu itd. Sluz jest przezroczysty i jest go duzo. Takze to nie jest "zblizajaca sie owulacja"

reklama

Ladym00n

Rozwiązania
0
Poczekaj do terminu spodziewanej miesiączki, nie chcę zbytnio studzić twojego zapału ale samo zapłodnienie komórki jajowej to nie wszystko. Zarodek musi się zaimplantować w macicy a to nie zawsze się udaje (wiem z doświadczenia swojego i kuzynki męża). Także o ciąży mówi się dopiero po implantacji a dużo osób o tym zapomina
No tak, zle to ujelam. Chodzilo mi raczej o to, czy moglo dojsc do zaplodnienia :) Wiecie jak to jest, jak sie bardzo chce. Doszukuje sie tych dolegliwosci itd, ale kazdy organizm jest inny, inne wiedza juz pare dni po zaplodnieniu inne maja objawy jak przed miesiaczka. A Wy jak dowiedzialyscie sie o dzidziusiu?

Ladym00n

Rozwiązania
0
Nie no nie przesadzaj dziewczyno 2 dni po owu masz objawy xD to nie realne xD
Raczej owulacje bym obstawiala..bo jaka pewnosc ze w 14 ?
Po drugie temperatury sie nie mierzy tak bo to jest nie miarodajne..
Nie no zdecydowanie nie możliwe ze masz ciazowe objawy.
Zrob test w dniu miesiączki wtedy mozna cos stwierdzić.
Nie chodzi mi o objawy ciazy tylko czy doszlo do zaplodnienia. A te złośliwe docinki to polecam zostawic dla Siebie :)

Ewii

Rozwiązania
4
No tak, zle to ujelam. Chodzilo mi raczej o to, czy moglo dojsc do zaplodnienia :) Wiecie jak to jest, jak sie bardzo chce. Doszukuje sie tych dolegliwosci itd, ale kazdy organizm jest inny, inne wiedza juz pare dni po zaplodnieniu inne maja objawy jak przed miesiaczka. A Wy jak dowiedzialyscie sie o dzidziusiu?
Oczywiście że mogło dojść, no chyba że pojawiają się jakieś komplikacje np. leniwe plemniki partnera, zespół policystycznych jajników (nie jest to wyrok bo ja przy PCO zaszłam w ciążę co prawda po 2 latach starań ale się w końcu udało), niedrożność jajowodów itp.
Jeżeli oboje jesteście zdrowi i trafiliście w odpowiedni moment to jest bardzo duże prawdopodobieństwo na zapłodnienie i ew. implantację czyli w ogólnym rozrysunku na ciążę
A i odnośnie tego jak się dowiedziałam o ciąży to stosowałam luteinę od połowy cyklu przez 10 dni na wsparcie progesteronu i zawsze po 2 dniach od odstawienia dostawałam okres a w cyklu w którym się udało mijały 3 czy 4 dni od odstawienia i nie dostałam okresu i zrobiłam test a potem betę.
U mnie przed terminem miesiączki (w terminie implantacji) przez 1 dzień latałam częściej sikać (zgoniłam to na przeziębienie pecherza), byłam na imprezie walentynkowej i alkohol mi nie smakował (byłam po całym dniu pracy więc zgoniłam na zmęczenie) a i przed samym terminem okresu zjadłam pół słoika kapusty kiszonej (stwierdziłam że dawno nie jadłam dlatego mi tak smakuje). Ogólnie żadnego objawu nie przypisywałam ciąży bo miałam jak zwykle wrażliwe piersi i bóle podbrzusza a miesiąc w miesiąc doszukiwałam się objawów a w tamtym cyklu miałam głowę zajęta czymś innym więc nawet nie myślałam że się udało teraz moje objawy chrapią w leżaczku a za 8 dni kończą 4 miesiące

Ostatnia edycja:

Ladym00n

Rozwiązania
0
Oczywiście że mogło dojść, no chyba że pojawiają się jakieś komplikacje np. leniwe plemniki partnera, zespół policystycznych jajników (nie jest to wyrok bo ja przy PCO zaszłam w ciążę co prawda po 2 latach starań ale się w końcu udało), niedrożność jajowodów itp.
Jeżeli oboje jesteście zdrowi i trafiliście w odpowiedni moment to jest bardzo duże prawdopodobieństwo na zapłodnienie i ew. implantację czyli w ogólnym rozrysunku na ciążę
A i odnośnie tego jak się dowiedziałam o ciąży to stosowałam luteinę od połowy cyklu przez 10 dni na wsparcie progesteronu i zawsze po 2 dniach od odstawienia dostawałam okres a w cyklu w którym się udało mijały 3 czy 4 dni od odstawienia i nie dostałam okresu i zrobiłam test a potem betę.
U mnie przed terminem miesiączki (w terminie implantacji) przez 1 dzień latałam częściej sikać (zgoniłam to na przeziębienie pecherza), byłam na imprezie walentynkowej i alkohol mi nie smakował (byłam po całym dniu pracy więc zgoniłam na zmęczenie) a i przed samym terminem okresu zjadłam pół słoika kapusty kiszonej (stwierdziłam że dawno nie jadłam dlatego mi tak smakuje). Ogólnie żadnego objawu nie przypisywałam ciąży bo miałam jak zwykle wrażliwe piersi i bóle podbrzusza a miesiąc w miesiąc doszukiwałam się objawów a w tamtym cyklu miałam głowę zajęta czymś innym więc nawet nie myślałam że się udało teraz moje objawy chrapią w leżaczku a za 8 dni kończą 4 miesiące
Ojejku to urocze! Zdrowka dla dzidziusia życzę i wszystkiego dobrego

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
E Czy to moze byc ciaza?? BB położna radzi mamom 2
D Czy moze byc ze jestem w ciazy ?? Potrzebuję porady 5
P Blade kreski. Czy to moze byc ciaza? Staramy się 43
F Cień drugiej kreski-czy to moze byc ciaza?? Potrzebuję porady 17
M ciaza? poronienie? co to moze byc? Potrzebuję porady 6
F Czy test moze byc bledny? Potrzebuję porady 23
marlena94 czy to moze byc ciaza??? Potrzebuję porady 19
A Czy to moze byc ciąża? Staramy się 71
C Czy mleko z piersi moze byc kilkakrotnie odgrzewane ? Potrzebuję porady 10
A Kiedy moze byc termin porodu? Staramy się 9
N Co to moze byc ? Potrzebuję porady 5
P CZY CZĘSTE USG MOZE BYC SZKODLIWE? Potrzebuję porady 4
19AnulA94 Co to moze byc? Potrzebuję porady 1
M Od czego to moze byc? Potrzebuję porady 1
A Czy to moze byc plamienie implantacyjne i ciąża? Potrzebuję porady 3
M Czy to moze byc poronienie?? Potrzebuję porady 3
E Co to moze byc? Potrzebuję porady 16
I Częste napinanie nóg co to moze byc? Roczniaki i dwulatki 0
xXxIzuLQaxXx pomozcie. co to moze byc?? Zdrowe dziecko 5
K Czy u wizyta u dentysty moze byc przyjemna ? Zdrowe zęby - porady dentysty 21
D czy wczesniejszy okres moze byc objawem ciazy?? pomocy!! Przyszłe mamy 3
pchelka10.05 prosze o rade czy to moze byc bolerioza ?! Zdrowe dziecko 11
masebi alergia - pokrzywka na buzi -co to moze byc Mały alergik 3
A co to moze byc? Rozwój i zabawy 6
Mamusia Blaneczki Czy kubek niekapek moze byc zly ??? Zdrowe dziecko 8
gosiula372 Czy To Moze Byc Krzywica?????? Zdrowe dziecko 7
Harley Czy to moze być wczesna ciąża. Potrzebuję porady 2
Fado123 Moze Wy pomozecie Potrzebuję porady 13
Patrycja35 Problem z kotem..moze ktos mial podobnie Potrzebuję porady 12
S Koszmarna diagnoza, ale zarodek rosnie... Moze ktos pomoze... Potrzebuję porady 28
S Czy to moze być ciąża pomóżcie Staramy się 23
A Ciąża? A moze poronienie? Staramy się 6
B Czy serduszko moze przestać bić Potrzebuję porady 13
M Czy to moze być ciąża ? Potrzebuję porady 42
M Co moze przekłamać wynik testu Potrzebuję porady 7
Aniaanka Sasiad stuka mlotkiem i boruje,czy to moze zaszkodzic ciazy? Potrzebuję porady 98
M Czy mąż moze wyjść z porodówki kiedy chce? Potrzebuję porady 7
Oliś2018 Czy bio gaja probiotyk moze powodowac zaparcia i zielone kupki u 4 mc niemowlaka Potrzebuję porady 10
M Lamblie - grozny pasożyt? a moze ciaza? Potrzebuję porady 8
19AnulA94 ?? Co to moze być?? Potrzebuję porady 3
Loli05 Clostilbegyt ktos moze tez zaczyna? Potrzebuję porady 15
D czy ujemna próba trakcji u 8 miesiecznego dziecka moze oznaczac, ze nie bedzie siedziec? BB położna radzi mamom 9
milena1706 Co to moze być? Roczniaki i dwulatki 1
I Kiedy moze nastapic owulacja? Tj 6 dc i dlaczego dwa pecherzyki? Potrzebuję porady 4
A Czy to moze być ciąża? Potrzebuję porady 20
P Ile moze spóźnić sie okres? Potrzebuję porady 4
eMa87 ile moze trwac katar u 6 m. niemowlaka? Potrzebuję porady 93
Cyntia85 Czy dziecko w brzuchu moze przechodzic infekcje?? Potrzebuję porady 0
X Czy to moze być ciąża? Potrzebuję porady 1
A nie moze usnuc Potrzebuję porady 2