reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to może być czop ?

Dołączył(a)
17 Grudzień 2019
Postów
4
Hej, mam do was pytanie. od 3 dni mam inne upławy niż do tej pory, zawsze rano przy podcieraniu widzę gęste żółtomleczne upławy, które się ciągną, podobne do budyniu albo kataru. czytałam że tak może wyglądać czop śluzowy, ale ja jestem dopiero w 11 tc . Dzwoniłam do swojej ginekolog ale powiedziała że wszystko jest na pewno ok. Z reszta bylam u niej 5 dni temu na kontroli i bylo wszystko ok, chcoaz wtedy jeszcze nie mialam takich upławów. Nigdzie nie słyszałam o takich upławach na początku ciąży, czy to może być ten czop czy jednak takie upławy się zdarzają ? Miala ktoras tak ?
 
reklama
Rozwiązanie
Hej, mam do was pytanie. od 3 dni mam inne upławy niż do tej pory, zawsze rano przy podcieraniu widzę gęste żółtomleczne upławy, które się ciągną, podobne do budyniu albo kataru. czytałam że tak może wyglądać czop śluzowy, ale ja jestem dopiero w 11 tc . Dzwoniłam do swojej ginekolog ale powiedziała że wszystko jest na pewno ok. Z reszta bylam u niej 5 dni temu na kontroli i bylo wszystko ok, chcoaz wtedy jeszcze nie mialam takich upławów. Nigdzie nie słyszałam o takich upławach na początku ciąży, czy to może być ten czop czy jednak takie upławy się zdarzają ? Miala ktoras tak ?
Pociesze Cię też miałam takie glutki na początku, było tego dużo i były bardzo gęste. Moja ginekolog mówiła że póki nie są podbarwione krwią to nic się...
Hej, mam do was pytanie. od 3 dni mam inne upławy niż do tej pory, zawsze rano przy podcieraniu widzę gęste żółtomleczne upławy, które się ciągną, podobne do budyniu albo kataru. czytałam że tak może wyglądać czop śluzowy, ale ja jestem dopiero w 11 tc . Dzwoniłam do swojej ginekolog ale powiedziała że wszystko jest na pewno ok. Z reszta bylam u niej 5 dni temu na kontroli i bylo wszystko ok, chcoaz wtedy jeszcze nie mialam takich upławów. Nigdzie nie słyszałam o takich upławach na początku ciąży, czy to może być ten czop czy jednak takie upławy się zdarzają ? Miala ktoras tak ?
Pociesze Cię też miałam takie glutki na początku, było tego dużo i były bardzo gęste. Moja ginekolog mówiła że póki nie są podbarwione krwią to nic się nie dzieje i żeby się nie przejmować
 
Rozwiązanie
Do góry