reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to normalne...?

kkert224

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
13 Listopad 2018
Postów
138
Hej dziewczyny ;)
Jestem obecnie w 8 tygodniu ciąży, normalnie za 3 dni miałabym okres i czuje te charakterystyczne bóle okresowe. Miałyście tak? Boje się ze przyjdzie i stracę ciąże :(
 
reklama
Rozwiązanie
Pobolewac będzie. Normalny objaw. Organizm robi miejsce dla dzidziusia. Ważne tylko by nie było plamien i krwawień i silnych skurczy. Wtedy na pewno trzeba szybko do lekarza się zgłosić.
Norma. Ja tez mialam. Czasem wydawalo mi sie ze to juz TO. Takie bole wynikaja z rozciagania sie macicy, czasem tez podobny bol moga powodowac skurcze jelit, teraz przez wysoki poziom progesteronu mamy zaburzona perystaltyke...
 
Tak, miałam bóle miesiaczkowe gdzieś prawie do 12 tygodnia... okropne uczucie, biegałam do lazienki i sprawdzalam majtki. Na szczęście rzeczywiście to było rozciąganie macicy, dziś jestem w 31 tygodniu i jest wszystko ok:)
 
Pobolewac będzie. Normalny objaw. Organizm robi miejsce dla dzidziusia. Ważne tylko by nie było plamien i krwawień i silnych skurczy. Wtedy na pewno trzeba szybko do lekarza się zgłosić.
 
Rozwiązanie
Do góry