reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to odchodzą wody płodowe?

s.magdalena339

Aktywna w BB
Dołączył(a)
1 Lipiec 2020
Postów
77
38 tydzień ciąży
około 22 poszłam do łazienki, miałam ostrą biegunkę po czym zaczęło ze mnie lecieć. Siedziałam tak z pół godziny. Początkowo myślałam że to mocz ale dziwnie leciało. Raz było raz przestawało. Zapach nie przypominał mi jakoś moczu i dlatego się zastanawiam czy to mogą sączyć się wody płodowe? dodam że jak do tej pory leciały tylko podczas siedzenia na sedesie. teraz leżę i narazie nic. Malutka za to jest bardzo aktywna
 
reklama
U mnie było identycznie. Jak stałam to nic nie leciało, jak tylko usiadłam to leciało na potęgę. Zaczęło się o 4 rano, o 9 pojechałam do szpitala. Brak skurczy, rozwarcia ani niczego. W szpitalu nie dawali mi szansy, że urodzę w tej samej dobie. Po czym lekkie skurcze zastartowały o 15, o 16.30 ruszyły pełną parą, a o 19 urodziłam.
 
U mnie było identycznie. Jak stałam to nic nie leciało, jak tylko usiadłam to leciało na potęgę. Zaczęło się o 4 rano, o 9 pojechałam do szpitala. Brak skurczy, rozwarcia ani niczego. W szpitalu nie dawali mi szansy, że urodzę w tej samej dobie. Po czym lekkie skurcze zastartowały o 15, o 16.30 ruszyły pełną parą, a o 19 urodziłam.
możliwe jest żeby to były wody jak to ustało? ja się położyłam z asekuracja ręcznika i zasnęłam i do tej pory cisza... już sama nie wiem co o tym myśleć... nic mnie nie boli, ruchy czuję normalnie
 
reklama
reklama
Do góry