reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to oznaki ?

Dołączył(a)
18 Marzec 2019
Postów
5
Cześć dziewczyny potrzebuje Waszej porady . Staramy sie z mężem o dzidziusia i jakos w nie idzie Nam to najlepiej . W styczniu nic w lutym również nic z tego . W obecnym miesiącu również podjęliśmy próbę . Kochalismy sie .04.03 a owulacja wystapila 06.03 I co za tym idzie strasznie chcialam wiedziec czy udało się pierwszy test wyszedł negatywny oczywiscie za wczesnie go zrobilam . Drugi sie rozlał . Kolejnego nie zrobilam bo ileż można . Miesiączka planowo powinna wypasc 25 marca , zadnych objawów ciąży nie zauważyłam po za tymi że przez dwa dni bolay mnie bardzo piersi aż nie moglam lezec na brzuchu bo sprawialo mi to ból, czułam również pobolewanie w dole brzucha zblizone do bólu miesiaczkowego teraz te symptomy ustapily ale wzgledem obliczen powinnam miec teraz tzw fazę sucha a u mnie nic podobnego nie ma . Mam śluz wodnisty. Dziewczyny czy moga to byc jakieś pierwsze objawy wczesnej ciąży??
 
reklama
Rozwiązanie
@Oczekująca2019 z mojego doswiadczenia moge Ci napisać. My z mezem jak sie staralismy o dzieci to podobnie jak Wy kierujac sie bolem owulacyjnym. Przy pierwszym dziecku trafilismy za pierwszym podejsciem, przy drugim staralismy sie 4 cykle. Problem tkwi w tym, ze literatura nie okresla dokladnie kiedy bol sie pojawia, czy w momencie pekniecia pecherzyka, czy pozniej. Warto sie " przytulac" juz przed spodziewana owulacja. Tak czy siak nie zamartwiaj sie na pewno predzej czy pozniej sie uda. Wiem jak starania o dziecko potrafia namieszac w glowie polecam relaks i wyluzowanie( wiem ze latwiej powiedziec niz zrobic) Sama jak potluczona biegalam po aptekach by kupic test...
@Oczekująca2019 z mojego doswiadczenia moge Ci napisać. My z mezem jak sie staralismy o dzieci to podobnie jak Wy kierujac sie bolem owulacyjnym. Przy pierwszym dziecku trafilismy za pierwszym podejsciem, przy drugim staralismy sie 4 cykle. Problem tkwi w tym, ze literatura nie okresla dokladnie kiedy bol sie pojawia, czy w momencie pekniecia pecherzyka, czy pozniej. Warto sie " przytulac" juz przed spodziewana owulacja. Tak czy siak nie zamartwiaj sie na pewno predzej czy pozniej sie uda. Wiem jak starania o dziecko potrafia namieszac w glowie polecam relaks i wyluzowanie( wiem ze latwiej powiedziec niz zrobic) Sama jak potluczona biegalam po aptekach by kupic test...
 
Rozwiązanie
Do góry