reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to początki żylaków czy tylko zmęczenie ? Pomóżcie

Dołączył(a)
2 Lipiec 2011
Postów
3
cześć dziewczyny

od paru dni cały czas bolą mnie nogi, sa jakby ciężkie, obolałe, ale nie spuchnięte, poszłam do apteki, pani mi dała phlebodię i venospray, jest ulga, ale martwię sie bo kazała mi iść do lekarza i sprawdzić krążenie:( jak temu zapobiegać? macie pomysły ?
 
reklama
witaj,

po pierwsze nic się nie martw, to się zdarza często, żylaki tez nie tragedia.
Zażywaj phlebodię czy tam diosminex, venospray przynosi ulgę, też bierz.
NBie przemęczaj się, trzymaj nogi w górze, buty na obcasach do kosza :) jeśli używasz.
idź do rodzinnego zbada temat, bez paniki, bo nic strasznego się nie dzieje :)
Rodzinny jak uzna za słuszne da skierowanie do naczyniowca. Pozdrawiam
 
hej,

dzięki Krysia za błyskawiczną odpowiedź, ulżyło mi :) Uff, przeczekam weekend z venosprayem :) daje jednak ulgę zapiszę się do mojego lekarza rodzinnego w poniedziałek z rana, póki co zamierzam cieszyć się weekendem z moim mężusiem i brzdącem.
 
Dla mnie na bolące nogi najlepszy jest veno spray nie brudzi ubrań, szybko się wchłania, zawiera mentol więc schładz i diosminę która usprawania krążenie krwi. Pozdrawiam
 
jaki tryb zycia prowadzisz? jesli siedzący to może masz za mało ruchu, jesli jestes bardzo aktywna to może zmęczenie? może masz niedobór magnezu, przy tym tez moga boleć nogi. venospray, diosminex, maść z kasztanowca mogą przynieść ulge, ale jeśli ból nie mija to polecam wizyte u lekarza.
 
reklama
Do góry