reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to pozytywny test?

reklama
Dziewczyny mam takie pytanie.. Czy może któraś miała podobną sytuację i wszystko dobrze się skończyło... Wczoraj byłam na becie która wyniosła tylko 17...ginekolog na usg nic nie widzi nadziei nie daje. Miesiączkę miałam 8 stycznia czyli 36 dni temu... We wtorek idę znowu na betę. Czy mogę miec nadzieję? Czy jednak już po ciąży i czekać na okres..
 
Dziewczyny mam takie pytanie.. Czy może któraś miała podobną sytuację i wszystko dobrze się skończyło... Wczoraj byłam na becie która wyniosła tylko 17...ginekolog na usg nic nie widzi nadziei nie daje. Miesiączkę miałam 8 stycznia czyli 36 dni temu... We wtorek idę znowu na betę. Czy mogę miec nadzieję? Czy jednak już po ciąży i czekać na okres
Od tygodnia jestem w podobnej sytuacji. U mnie już nie ma nadziei na ciążę bo beta spadła z 35 do 26, do tego zaczęło się krwawienie więc zabiegu nie mialam ale codziennie chodzę na kontrole usg do poradni przyszpitalnej. Pierwsza w życiu ciąża mega nieudana, krótka i dołująca. Ale za kilka miesięcy jak wyleczę sobie torbiel to znowu będziemy się starać, a do tego czasu zrobimy z mężem wszystkie możliwe badania. Niestety u Ciebie beta też jest malutka. Ale podobno ciąże biochemiczne to są częste zjawiska co nie znaczy, że następnym razem się nie uda! Lekarze mnie pocieszają, że ważne, że organizm w ogóle załapał jak zajść w ciążę, więc w końcu się uda 🙂 mówili też, że zarodek mógł być wadliwy więc dobrze, że to się stało na tak wczesnym etapie bo w tym kraju w przypadku takich ciąż nie ma ratunku dla kobiet.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny mam takie pytanie.. Czy może któraś miała podobną sytuację i wszystko dobrze się skończyło... Wczoraj byłam na becie która wyniosła tylko 17...ginekolog na usg nic nie widzi nadziei nie daje. Miesiączkę miałam 8 stycznia czyli 36 dni temu... We wtorek idę znowu na betę. Czy mogę miec nadzieję? Czy jednak już po ciąży i czekać na okres..

Powinnaś już mieć kolejną miesiączkę, "lutową", więc jeśli jej nie było, a beta wynosi 17, to niestety, nadziei na ciążę już nie ma :(
 
Powinnaś już mieć kolejną miesiączkę, "lutową", więc jeśli jej nie było, a beta wynosi 17, to niestety, nadziei na ciążę już nie ma :(
W lutym w terminie miesiączki miałam 3 dni lekkiego plamienia... Nie robię sobie już nadziei. Czy mam czekać, aż po prostu dostanę miesiączkę? Czy iść lepiej na kontrolę do lekarza jeszcze
 
Od tygodnia jestem w podobnej sytuacji. U mnie już nie ma nadziei na ciążę bo beta spadła z 35 do 26, do tego zaczęło się krwawienie więc zabiegu nie mialam ale codziennie chodzę na kontrole usg do poradni przyszpitalnej. Pierwsza w życiu ciąża mega nieudana, krótka i dołująca. Ale za kilka miesięcy jak wyleczę sobie torbiel to znowu będziemy się starać, a do tego czasu zrobimy z mężem wszystkie możliwe badania. Niestety u Ciebie beta też jest malutka. Ale podobno ciąże biochemiczne to są częste zjawiska co nie znaczy, że następnym razem się nie uda! Lekarze mnie pocieszają, że ważne, że organizm w ogóle załapał jak zajść w ciążę, więc w końcu się uda 🙂 mówili też, że zarodek mógł być wadliwy więc dobrze, że to się stało na tak wczesnym etapie bo w tym kraju w przypadku takich ciąż nie ma ratunku dla kobiet.
Przykro mi... 😭 Czy ja też powinnam iść na kontrolę czy po prostu czekać na miesiączkę...
 
reklama
Do góry