reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to wiarygodne?

reklama
To trochę dużo. Statystyki mówią o 25% w danym cyklu. Tutaj musiałby się spóźnić, stosunek przerywany musiałby być 100% bezskuteczny i jeszcze test negatywny. Trochę panikuję.
Co może oznaczać biała wydzielina? Taka jakby lukier?
I tak myśle jeszcze, gdyby hCG było na tyle dużo by wywołać objawy ciąży, to czy test z krwi nie byłby w stanie go wykryć?
 
Według mnie szanse marne ,wręcz żadne, fakt nie woesz kiedy była owulacje , ale stosunek nie był do końca, osoby starające się maja 30% szans ,woec Ty byś musiał mieć mega szczęście zeny zajść, bez końca w środku, a do tego 3 dni przed @, dla mnie już prędzej mialas cykl bezowulacujny niż ciaza
 
Według mnie szanse marne ,wręcz żadne, fakt nie woesz kiedy była owulacje , ale stosunek nie był do końca, osoby starające się maja 30% szans ,woec Ty byś musiał mieć mega szczęście zeny zajść, bez końca w środku, a do tego 3 dni przed @, dla mnie już prędzej mialas cykl bezowulacujny niż ciaza
Właśnie też tak wyczytałam. Mialam przez pierwsze dni spóźnionego okresu takie lekkie bóle raz w lewym raz w prawym jajniku. Później trochę po środku jak na okres. Teraz w dniu 7 nie mialam z rana nic. Na początku śluz taki bardziej wodnisty i przezroczysty, teraz bardziej właśnie jak lukier. Już nie wiem co o tym myśleć?? I tak się zastanawiam, jeśli były to skurcze implantacyjne, to od tego momentu pojawiłoby się hCG. Dobrze myślę?
 
Według mnie szanse marne ,wręcz żadne, fakt nie woesz kiedy była owulacje , ale stosunek nie był do końca, osoby starające się maja 30% szans ,woec Ty byś musiał mieć mega szczęście zeny zajść, bez końca w środku, a do tego 3 dni przed @, dla mnie już prędzej mialas cykl bezowulacujny niż ciaza
Właśnie też tak wyczytałam. Mialam przez pierwsze dni spóźnionego okresu takie lekkie bóle raz w lewym raz w prawym jajniku. Później trochę po środku jak na okres. Teraz w dniu 7 nie mialam z rana nic. Na początku śluz taki bardziej wodnisty i przezroczysty, teraz bardziej właśnie jak lukier. Już nie wiem co o tym myśleć?? I tak się zastanawiam, jeśli były to skurcze implantacyjne, to od tego momentu pojawiłoby się hCG. Dobrze myślę? Dodam jeszcze, ze podczas stosunku miałam skórcze macicy gdy wchodził głęboko. Czy to normalne?
 
reklama
Do góry