reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy to zespół antyfosfolipidowy?

emilia098

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Hej dziewczynki. Odebrałam wyniki badań i jedne wykluczają drugie. Negatywnie wyszły przeciwciała antyfosfolipidowe, natomiast wynik dodatni dał antykoagulantu toczniowego. W piątek zrobię przeciwciała przeciw ß2-glikoproteinie. Na chwilę obecną jestem dopiero w 5tc. W 4tc byłam na Amotaksie (na co jestem zła, bo boję się antybiotyków) Miałam Acard, ktory został odstawiony na rzecz heparyny, i luteine zamienioną na duphaston z powodu brzydkich uplawów i małej rozpuszczalnosci tabletek. Czy moje dzieciątko ma szansę urodzić się zdrowe... Czy to juz jest potwierdzony zespół antyfosfolipidowy? Czy heparyne będę miała już na stałe? Tyle pytań... tyle myśli... pełna głowa... Proszę o odpowiedzi, zeby opróżnić troszkę tę głowę i pogonić złe myśli... Z góry serdecznie dziękuję.

reklama

Lu_cy

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
Hej dziewczynki. Odebrałam wyniki badań i jedne wykluczają drugie. Negatywnie wyszły przeciwciała antyfosfolipidowe, natomiast wynik dodatni dał antykoagulantu toczniowego. W piątek zrobię przeciwciała przeciw ß2-glikoproteinie. Na chwilę obecną jestem dopiero w 5tc. W 4tc byłam na Amotaksie (na co jestem zła, bo boję się antybiotyków) Miałam Acard, ktory został odstawiony na rzecz heparyny, i luteine zamienioną na duphaston z powodu brzydkich uplawów i małej rozpuszczalnosci tabletek. Czy moje dzieciątko ma szansę urodzić się zdrowe... Czy to juz jest potwierdzony zespół antyfosfolipidowy? Czy heparyne będę miała już na stałe? Tyle pytań... tyle myśli... pełna głowa... Proszę o odpowiedzi, zeby opróżnić troszkę tę głowę i pogonić złe myśli... Z góry serdecznie dziękuję.
Nie bój się heparyny, ona jest konieczna przy zespole. Ja co prawda nie mam tego zespołu, ale brałam całą ciążę heparynę i syn urodził się zdrowy. Wydaje mi się że wystarczy jeden parametr źle, żeby stwierdzić ten zespół.

emilia098

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Nie bój się heparyny, ona jest konieczna przy zespole. Ja co prawda nie mam tego zespołu, ale brałam całą ciążę heparynę i syn urodził się zdrowy. Wydaje mi się że wystarczy jeden parametr źle, żeby stwierdzić ten zespół.
Heparyny się nie boję bo wcześniej ktoś pisał, że ona nie przechodzi przez łożysko. Nawet duphaston-u się tak nie boję. Ale ten antybiotyk mnie zezloscil, i plamienia brudne geste takie trochę suche nie pokoją. Choć już biorę lactowaginal to zastanawia mnie co to jest?

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
T zespół antyfosfolipidowy Staramy się 5
Cyntia85 Do kiedy Acard? Badania na zespół antyfosfolipidowy w III trymestrze? Potrzebuję porady 1
Madzia04071990 Zespół policystycznych jajników (PCOS) Staramy się 35
N Wada Serca Zespół Downa u Plodu Ciąża, poród, połóg 322
G Zespół Turnera Potrzebuję porady 19
LadySnow Zespół Jelita Drażliwego Potrzebuję porady 5
K Podwyższone (NT) -2,80mm Potrzebuję porady 28
A Zespół downa Potrzebuję porady 9
pchelka10.05 Zespół jelita drażliwego w 1 trymestrze Ciąża, poród, połóg 27
Minimousedot Zespół nawracajacych goraczek (PFAPA) Zdrowe dziecko 5
T Zespół Moebiusa. Potrzebuję porady 4
K Twardzina wczesna i zespół antyfosfilipidowy Potrzebuję porady 0
P Wynik NIFTY - Zespół Klinefeltera - Amniopunkcja Ciąża, poród, połóg 12
N zespół WPW/preelscytacji u 4 latka Przedszkolaki 3
G Zespół hiperkinetyczny Wychowanie 0
majdaczek14 Zespół cieśni nadgarstka w ciąży Potrzebuję porady 4
Ania020317 Pierwsza ciąża Potrzebuję porady 6
Serduszko1 Błąd lekarski, zespół stevensa-johnsona i leczenie. POMOCY! Potrzebuję porady 7
P ciążowy zespół cieśni nadgarstka Przyszłe mamy 0
A zespół downa - gdzie szukać pomocy Dzieci kochane bardzo 5
As 76 Zespół Aspergera (Z.A.) Całościowe Zaburzenia Rozwojowe,Spektrum Autystyczne i Autyzm Zdrowe dziecko 139
B Płodowy Zespół Alkoholowy! Porady - rozwój i zdrowie dzieci 0
A Zespół Niespokojnych Nóg (RLS) Zdrowa mama 15
A Zespół napięcia mięśniowego Zdrowe dziecko 6
N WARSZAWA - ZESPÓŁ FASOLKI ZAPRASZA - pomysł na zajęcia dla maluchów ;-)))) Przedszkolaki 2
H zespół Downa i WZW Zdrowe dziecko 6
M zespół policystycznych jajników Staramy się 2099
M Immunologia zespol antyfosfolipidowy!pomocy Poronienia 11