reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jest taka sprawa. Trudna. Jedna z naszych babyboomowych moderatorek dowiedziała się, że ma nowotwór. Stało się to kompletnie nieoczekiwanie, a szok spotęgowała informacja, że nowotwór jest złośliwy i niestety są przerzuty. Rozpoczęła się walka. Jeśli możesz wesprzeć Iwonę, bo wiesz jak ważne, żeby maluszki miały mamę - nie czekaj. Jeśli masz do niej pytania, wiesz, gdzie jej szukać. Przeczytaj i zadziałaj

reklama

czy tylko mężatki?

reklama
hej:)

Witaj Słoneczko. Ja też zaobrączkowana, ale witam Cię serdecznie. 17 sierpnia minie 3 lata od naszego ślubu. A w lipcu skończę 25 lat- najwyższy czas zostać mamą ;)
pozdrawiam :)
 
no to ładnie...najmłodsza jestem..i najstarsza stazem małżeńskim..:):):)..mam 23 lata i ponad 3 jestem po ślubie:) ;D..a mamą chcę zostać przed 25-tką:)
 
reklama
Elżbietka, tego samego dnia i roku brałyśmy ślub :) My o godz. 14 a Wy? też chcielibyśmy 4 rocznicę spedzić już w trójkę. Pozdrawiam cieplutko!!!
 
Do góry