reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy udało się ? Hashimoto

Przykro mi, że w tym cyklu się nie udało, ale trzymam [emoji110] za kolejne...
Przede wszystkim ogarnij tarczycę - podstawa to dobry endokrynolog. Mnie udało się utrzymać ciążę jak tsh przed ciążą było ok 1, a i tak w ciąży badania poziomu hormonów co 3-4 tygodnie i dawka euthyroxu z 75 na 125.. (pierwsza wizyta u endo i dawka 100 zaraz po teście ciążowy)
Ale mam zdrową córkę... [emoji3526]
Poprzednia ciąża stracona w 6-7tc, przed ciążą tsh ok 1,5-1,8, po stracie było prawie 4 - najprawdopodobniej dlatego ciąża stracona...
Trzymam kciuki, nie poddawaj się, a na pewno doczekasz się maleństwa [emoji110]
 
reklama
@izaiv1985 kurczę po tym co piszesz chyba zrobię test. To chyba nadal jest plamienie o nic bardziej się nie rozkręca.
Poczekać do rana czy zrobić teraz z moczu popoludniowego ?
 
@izaiv1985 kurczę po tym co piszesz chyba zrobię test. To chyba nadal jest plamienie o nic bardziej się nie rozkręca.
Poczekać do rana czy zrobić teraz z moczu popoludniowego ?
śmiało możesz zrobić już Teraz, nie ma co czekać do rana, po takim czasie to na pewno wyjdzie wiarygodny wynik. trzymam kciuki i nie zapomnij pochwalić sie
 
3mam nadal kciuk. My z mężem staramy się o drugie dzieciątko i niby wszystko z nami ok a mija już rok a ciąży brak. Próbowaliśmy też z ovitrelle i neoparin i nic. Co miesiąc przychodzi okres i rozczarowanie...
 
3mam nadal kciuk. My z mężem staramy się o drugie dzieciątko i niby wszystko z nami ok a mija już rok a ciąży brak. Próbowaliśmy też z ovitrelle i neoparin i nic. Co miesiąc przychodzi okres i rozczarowanie...
hej ja przed każdą ciąża wskakiwalam na folik, a męża faszerowam Wit c 1000mg, folik i selen na rozruszanie chlopakow
 
Ostatnia edycja:
śmiało możesz zrobić już Teraz, nie ma co czekać do rana, po takim czasie to na pewno wyjdzie wiarygodny wynik. trzymam kciuki i nie zapomnij pochwalić sie
Niestety. Test negatywny. Plamienia ustały. Pozostaje czekać na normalna miesiączkę :(
Dziękuje wszystkim za próbę pomocy.
 
Hashimoto napewno nie uniemożliwia zajścia w ciążę. Wiem że mam to paskudztwo od 9 lat a mam 2 zdrowych dzieci . 7 lat a drugie 3 miesiące. Oba ustrzelone za pierwszym razem. Z tym że TSH ,ft3 i ft4 w normie.
Kz59 nie koniecznie nie jesteś w ciąży. Skoro nie masz @ to najlepiej podjedź do laboratorium i zrób betaHCG. Mi też test nie wyszedł i to z porannego stężonego moczu a było już 3 dni po tym jak miałam mieć @
Powodzenia jak nie teraz to za miesiąc. Napewno się uda
 
Hashimoto napewno nie uniemożliwia zajścia w ciążę. Wiem że mam to paskudztwo od 9 lat a mam 2 zdrowych dzieci . 7 lat a drugie 3 miesiące. Oba ustrzelone za pierwszym razem. Z tym że TSH ,ft3 i ft4 w normie.
Kz59 nie koniecznie nie jesteś w ciąży. Skoro nie masz @ to najlepiej podjedź do laboratorium i zrób betaHCG. Mi też test nie wyszedł i to z porannego stężonego moczu a było już 3 dni po tym jak miałam mieć @
Powodzenia jak nie teraz to za miesiąc. Napewno się uda

Miesiączki dalej brak ale plamienia znów wróciły. Bardzo dużo śluzu półprzeźroczystego podbarwionego krwią.
Test robiony wczoraj wieczorem był zrobiony 17 dni po stosunku więc raczej by już coś pokazał.
 
reklama
Miesiączki dalej brak ale plamienia znów wróciły. Bardzo dużo śluzu półprzeźroczystego podbarwionego krwią.
Test robiony wczoraj wieczorem był zrobiony 17 dni po stosunku więc raczej by już coś pokazał.
Niekoniecznie - plemniki żyją kilka dni, implantacja 14-16 dni może być, więc może to być plamienie implantacyjne..
 
Do góry