reklama

Czy zaglądają tu mamy ze Stoku?

Temat na forum 'Kielce i okolice' rozpoczęty przez kalka24, 27 Wrzesień 2008.

1. kalka24

kalka24 Fanka BB :)

Witam.Jestem mama 10 miesięcznego Wojtusia, od miesiąca mieszkam na osiedlu Stok, niestety nie znam tu nikogo :( jeśli macie ochote sie zapoznac to odzywajcie sie.Bedzie mi bardzo miło.Pozdrawiam

2. Sol

Sol Gość

Hej Kalka - ja jestem ze swiętokrzyskiego, ale to jest obok stoku :) Jeśli chcesz to zapraszam na herbatke :) Karolcia ma 6 miesięcy ale powinny się dzieciaki dogadać :)

3. reklama
  4. kalka24

Cześć Shiraaine.
    Bardzo sie ciesze że sie odezwałaś, dziekujemy oczywiście za zaproszenie i na pewno skorzystam tylko na obecną chwilkę jesteśmy cała rodzinką przeziębieni. Wojtusia wczoraj złapało ale na szczęście nic bardzo strasznego. Myślę że troszkę sie podleczymy i umówimy na herbatkę.My oczywiście także serdecznie zapraszamy.A Wojtuś z Karolcią sie dogadają:)
    Pozdrawiam

Ostatnia edycja: 28 Wrzesień 2008
  5. kamilka87

kamilka87 Majowe mamy'08

hej
    a ja jestem ze Starogorskiej ale mieszkam na Orkana obecnie... choc czesto tam zagladam a to tez obok stoku wiec ja tez moge sie spotkac... ale ja tez koncze chorowac:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

6. kalka24

No oczywiście, będziemy w kontakcie :)
    My dokładnie tak samo, jeszcze sie musimy troszkę podleczyć.
    Szybkiego powrotu do zdrowia życzę.Pozdrawiam

7. kalka24

Witam. My jeszcze chorujemy. Wojtuś ma straszny katar, a myślałam ze w tym tyg juz sie spotkamy ale myślę ze nadrobimy. Trzymajcie sie mamuśki. Pozdrawiam

8. mrozik_j

mrozik_j Sierpniowa mama'07

Ja też mieszkam niedaleko, ale ostanio jestem bardzo nieczasowa bo pracuję :sorry2:

9. karolcia86i

karolcia86i Początkująca w BB

hej Dziewczyny, ja tez jestem ze Stoku, mam 1,5 roczna coreczke i rowniez chetnie poznam inne mamy z dzieciaczkami :)

10. reklama
  11. kalka24

Witam Mamuśki ze Stoku i okolic. Co u Was? Pogoda sie co,s popsuła, może jak sie pojawi słoneczko to zorganizujemy małe spotkanko jakieś może spacerek z maluchami? Pozdrawiam

12. kamilka87

kamilka87 Majowe mamy'08

No czesc mamuski
    ja tez bym gdzies wyszla ale tylko dzis i jutro zapowiadaja spoko pogode i podobno mamy sie z tego cieszyc i korzystac bo listopad ma byc mokry i podobno ciezko bedzie o ladny dzien...:zawstydzona/y::zawstydzona/y::-:)-(

ja w niedziele do szkoly ale mi sie nie chce a w sobote mam basen ze szkoly i basen z Adasiem nie wiem jak mi kostium wyschnie w ciagu 1 godz:baffled::baffled::baffled:

moj Adas spi ostatnio po wyjsciu tych zebolkow jest spokojniejszy spi od 9.30 do 13.30 co jest dla mnie zaskakujace bo nawet jako noworodek nie spal tyle

Poleć forum