reklama
  1. Uwierz, że jesteś ok. Masz prawo mieć gorszy dzień, masz prawo czuć się zmęczona i popełniać błędy. Najważniejsze, że masz prawo być z siebie dumna. Razem z Dove świętujemy Dzień Mamy Świętuj z nami. Konkursowo/

Wybierz zabawkę, która uszczęśliwi twojego maluszka Konkurs/

Zamknij powiadomienie

Czy zaglądają tu mamy ze Stoku?

Temat na forum 'Kielce i okolice' rozpoczęty przez kalka24, 27 Wrzesień 2008.

1. kalka24

kalka24 Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam.Jestem mama 10 miesięcznego Wojtusia, od miesiąca mieszkam na osiedlu Stok, niestety nie znam tu nikogo :( jeśli macie ochote sie zapoznac to odzywajcie sie.Bedzie mi bardzo miło.Pozdrawiam

2. Sol

Sol Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hej Kalka - ja jestem ze swiętokrzyskiego, ale to jest obok stoku :) Jeśli chcesz to zapraszam na herbatke :) Karolcia ma 6 miesięcy ale powinny się dzieciaki dogadać :)

3. reklama
  4. kalka24

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Cześć Shiraaine.
    Bardzo sie ciesze że sie odezwałaś, dziekujemy oczywiście za zaproszenie i na pewno skorzystam tylko na obecną chwilkę jesteśmy cała rodzinką przeziębieni. Wojtusia wczoraj złapało ale na szczęście nic bardzo strasznego. Myślę że troszkę sie podleczymy i umówimy na herbatkę.My oczywiście także serdecznie zapraszamy.A Wojtuś z Karolcią sie dogadają:)
    Pozdrawiam

Ostatnia edycja: 28 Wrzesień 2008
  5. kamilka87

kamilka87 Majowe mamy'08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    hej
    a ja jestem ze Starogorskiej ale mieszkam na Orkana obecnie... choc czesto tam zagladam a to tez obok stoku wiec ja tez moge sie spotkac... ale ja tez koncze chorowac:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

6. kalka24

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No oczywiście, będziemy w kontakcie :)
    My dokładnie tak samo, jeszcze sie musimy troszkę podleczyć.
    Szybkiego powrotu do zdrowia życzę.Pozdrawiam

7. kalka24

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam. My jeszcze chorujemy. Wojtuś ma straszny katar, a myślałam ze w tym tyg juz sie spotkamy ale myślę ze nadrobimy. Trzymajcie sie mamuśki. Pozdrawiam

8. mrozik_j

mrozik_j Sierpniowa mama'07

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja też mieszkam niedaleko, ale ostanio jestem bardzo nieczasowa bo pracuję :sorry2:

9. karolcia86i

karolcia86i

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    hej Dziewczyny, ja tez jestem ze Stoku, mam 1,5 roczna coreczke i rowniez chetnie poznam inne mamy z dzieciaczkami :)

10. reklama
  11. kalka24

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam Mamuśki ze Stoku i okolic. Co u Was? Pogoda sie co,s popsuła, może jak sie pojawi słoneczko to zorganizujemy małe spotkanko jakieś może spacerek z maluchami? Pozdrawiam

12. kamilka87

kamilka87 Majowe mamy'08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No czesc mamuski
    ja tez bym gdzies wyszla ale tylko dzis i jutro zapowiadaja spoko pogode i podobno mamy sie z tego cieszyc i korzystac bo listopad ma byc mokry i podobno ciezko bedzie o ladny dzien...:zawstydzona/y::zawstydzona/y::-:)-(

ja w niedziele do szkoly ale mi sie nie chce a w sobote mam basen ze szkoly i basen z Adasiem nie wiem jak mi kostium wyschnie w ciagu 1 godz:baffled::baffled::baffled:

moj Adas spi ostatnio po wyjsciu tych zebolkow jest spokojniejszy spi od 9.30 do 13.30 co jest dla mnie zaskakujace bo nawet jako noworodek nie spal tyle

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij powiadomienie