reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Tu znajdziesz dzisiejszy LIVE dotyczący uwazności w relacji z dzieckiem. Jak sue przyda - zapraszam :) Do zobaczenia na Instagramie Dołącz, obejrzyj LIVE
reklama

Daty urodzin

reklama
Dla Karolka Wszystkiego naj....z okazji 5 miesiecy
images

 
Karolek przez sen slicznie dziekuje wszystkim forumowym kolegom i kolezankom za zyczenia oraz przesyla buziaki ich mamusiom:-);-)
 
Ja tak późno ale też dołączam się z Kubusiem do życzeń dla Karolka :-) wszystkiego dobrego także dla mamusi :-)
 
reklama
Do góry