reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Weź udział w konkursie i wygraj laktator SmartSense i wyprawkę dla mamy 💖 Kliknij Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców.

    Wygraj grę z serii Słonik Balonik dla maluszka 💖 Wchodź Zadanie jest proste. Działaj i wygrywaj

reklama

Daty urodzin

reklama
No to niezle jaja:baffled::-D:-D,ja jestem pewna ze byla Lenka, sama sprawdzalam.Eee niewazne,zmienie ta Lenke na Madzie.
 
Spóźnione zyczonka zdówka dla Madzi, Wikusi i Piotrusia z okazji ich pierwszej szósteczki:-);-) Oby koleje miesiaczki zycia upływały w radości i spokoju ku uciesze rodziców i bliskich
 
DLA MIKOŁAJKA, PATRYCZKA I NIKODEMKA
KOLOROWYCH PLUSZAKÓW, GRAJĄCYCH MISIAKÓW, TYSIĄCA BUZIAKÓW, ZERA SINIAKÓW, CIEPŁEGO SŁONKA, PYSZNEGO JEDZONKA, DNI PEŁNYCH WRAŻEŃ JAK KWIATKÓW ŁĄKA,RYBIEGO ZDROWIA, RADOŚCI MROWIA, ZABAW BEZ LIKU, CZĘSTEGO FIKU-MIKU I NAJWAŻNIEJSZE CIERPLIWYCH RODZICÓW, BO CZEGOŻ TO WIĘCEJ PÓŁROCZNIAKOM ŻYCZYĆ
 
Dużo zdrówka dla Patryczka i Mikołajka w 6 miesiączku ich życia, oby następne upłynęły przynajmniej tak samo dobrze i bez żadnych problemów:-)
 
reklama
jkjmkjjjkuh67f67dfg5etfd8k;l nlkm bjkb hb ersdx b bgvgc hrtxe3rrtbjub kk,n


to sa pozdrowienia i życzenia dla Patryka i Mikolaja pisane osobiscie przez Krzysia;-)
 
Do góry