reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dbanie o siebie w ciazy

K

Kkk88

Gość
Dzidziuś dzidziusiem ale mama też musi być zadbana..:) wiecie jakie zabiegi nie są zabronione?( paznokcie zel/akryl, rzęsy, keratyna i farbowanie włosów? Jakieś zabiegi u kosmetyczki?;)
 
reklama
Też słyszałam właśnie różne opinie..swoją drogą żel od hybrydy jakoś nie bardzo się różni..;) A coś o keratynie wiecie? Po 1szym trymestrze można?
 
keratyna raczej jest bezpieczna to naturalny budulec włosa :-)
Prostownica wprasuja:)
Po tym nawet bezpieczne szampony bez chemi sie uzywa:)
 
Ostatnia edycja:
Ja na przykład raz przed ciążą prostowałam włosy keratyną. Potem odwoływałam kolejny zabieg, panie odmówiły - kobietom w ciąży nie wykonują. Poza tym w internecie można wyczytać, że w ciąży jest to zakazane.
 
reklama
Ja na przykład raz przed ciążą prostowałam włosy keratyną. Potem odwoływałam kolejny zabieg, panie odmówiły - kobietom w ciąży nie wykonują. Poza tym w internecie można wyczytać, że w ciąży jest to zakazane.
No ja właśnie wyczytałam że keratyna jest dozwolona bardziej niż farbowanie..:/ ale pewnie też dużo zależy od tego jaka keratyna bo ich składy się bardzo różnie od siebie..tak samo z resztą jak i farby
 
Do góry