reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Depilacja intymna w ciąży

Mimo końcówki ciąży brzuszek mam niewielki;-)
Jakoś nie chciałabym, aby mój małż oglądał niewydepilowane chaszcze:rofl2:
Ale to oczywiście kwestia indywidualna;-)
Jak nie będę dawała sobie rady to śmignę do kosmetyczki:-)

To był krem Veet.
Wystąpiła chyba jakaś reakcja alergiczna......:szok:
 
reklama
My z moim P też się razem kąpiemy, ale nigdy się przy nim nie goliłam.
Wogóle od lat się nie golę.
Też się niby nie wstydzę, ale jakoś to dla mnie takie intymne.....nie wiem sama czemu.
I jakoś tak nie wyobrażam sobie, że siedzę na podłodze w łazience, rozkraczona i szarpię się woskiem, a On na to patrzy:-D:cool2:
Wolę jak mnie ogląda wydepilowaną i gładką:-p
 
nie no z tej strony smiesznie to brzmi :D:D.....
ja sie nie szarpie woskiem, ale maszynka :D:D:D.... łe jeju kochana ty nie iesz jak to u nas masakrycznie wyglada...

np.:
kapiemy sie piotr wychodzi z wanny siada na kiblu zrobi swoje :/ i wchodzi do wanny....
haha nie raz tak bylo....

ja wychodze z zalozenia ze nic co ludzkie nie jest mi obce ...
ale wiesz to zalezy od czlowieka :D....
 
Ja się golę maszynką.Ogolnie nie mam tam strasznego buszu.Jestem bardzoi ubogo owlosiona:-p:-p:-pi do tego blond.Jak juz nie bede dawała rady to albo w ogole sie nie bede golic albo mąż bedzie mnie golił.Ja nie mam z tym problemu.
 
mój facet nawet lubi mnie czasem tam ogolić:-):-):-) najczęściej maszynką usuwałam zbędne kłaczki...od wielu już miesięcy nie golę się jednak na zero-mój mąż mówi,że nie bardzo go kręci taka mała dziewczynka;-);-);-) gdy brzucho urośnie bardziej-chętnie będzie mnie wyręczał...:-)
 
reklama
:-):-):-) hmmmm,jak gilga to chyba fajowo;-) tak przez cały czas miło;-)
tu na górze to bez problemu-może być coś i może nic nie być-wsio ryba,ale tam od spodu jak się golę-rzeźnia:-) muszę chyba zamienić golenie maszynką na coś innego-tylko na co?
 
Do góry