reklama
  • Jerzego Owsiaka poznałam wiele lat temu i miałam okazję spędzić z nim kilka fantastycznych godzin. To piękny, mądry i dobry człowiek. Jestem ogromnie wzruszona, że dzisiaj na Forum tyle z Was wypowiadało się tak bardzo pozytywnie na jego temat. Bardzo dziękuję jemu za to co robi pommo ataków i całego brudu, który na niego wylewają różne osoby i bardzo dziękuję Wam, że jesteście po dobrej stronie mocy. <3 Anna Ślusarczyk Dziękuję za to co robisz. LINK

Designerskie ubrania dla dzieci

Od
17 Styczeń 2017
Odpowiedzi
0
Cześć dziewczyny!
Ostatnio trafiłam na fajny magazyn, niestety nie pamiętam nazwy bo był po francusku

Tyczył się on dziecięcej branży modowej. Było tam sporo fajnych ubranek dla maluchów, w które chciałabym ubrać mojego Franka, ale... po chwili się pomyślałam, że przecież na pewno i w Polsce są jakieś firmy, które w swojej ofercie też mają kolekcje dziecięce.
Stąd moje pytanie czy znacie jeskieś Polskie marki?
Poszukuję czegoś niebanalnego, czegoś innego niż sieciówki oferują.

Kochane dajcie znać, które sklepy polecacie :cool:

reklama
Od
18 Styczeń 2017
Odpowiedzi
0
Znalazłam Dzianinowe przypadkiem na grupie na facebooku i średnią mają całkiem dobrą 4,7 gwiazdek. Zamówiłam więc płaszczyk dla mojego małego klienta, jak przyjdzie jutro to mogę wstawić fotkę jak chcecie :)

Od
23 Styczeń 2017
Odpowiedzi
0
Mowie, moglaś się wstrzymać bo teraz można go kupić o 20% taniej.
Ja często kupuję właśnie u Dzianinowe, Pocopato i booso :)

dorotaa84

Początkująca w BB
Od
2 Styczeń 2017
Odpowiedzi
0
Designerskie? Dla mnie najważniejsza jest jakość i żeby ubranko po prostu było ładne i pasowało mojemu dziecku. Nie musi wyglądać jak z modowego wybiegu. Ładne i dobre pod względem jakości ubrania można złapać przez internet w 5.10.15 :)

Od
15 Wrzesień 2017
Odpowiedzi
0
Ja też nie lubię przesady w ubieraniu dziecka, ale jak ktoś lubi designerskie ciuchy, to ok, mam nadzieję, że ktoś będzie umiał polecić Ci jakieś fajne.

adam_beatka

Zaciekawiona BB
Od
4 Czerwiec 2014
Odpowiedzi
0
z dobrej jakości, ładnie odszytych i takich minimalistycznych, ale w fajnym stylu to możesz sprawdzić psoty.com :) jak bardzo te rzeczy od nich lubię, dobrze wyglądają, dobrze się piorą i dzieciaki chętnie noszą więc jak dla mnie wszystkie warunki spełnione

reklama
Od
1 Sierpień 2017
Odpowiedzi
0
Jeżeli mam być szczera, to dla mnie osobiście najbardziej liczy się tutaj jakość danych ubranek oraz wygoda, sama firma ma drugorzędne znaczenie, a teraz jesienią można znaleźć fajne promocje w sklepach internetowych.

Serwisy partnerskie

Baby Dove

BabyDove

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Przygotuj kartkę

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/01/2019

Test

Przetestuj mleko następne NAN OPTIRPO Plus 2 HM-O