reklama

Designerskie ubrania dla dzieci

Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny!
Ostatnio trafiłam na fajny magazyn, niestety nie pamiętam nazwy bo był po francusku

Tyczył się on dziecięcej branży modowej. Było tam sporo fajnych ubranek dla maluchów, w które chciałabym ubrać mojego Franka, ale... po chwili się pomyślałam, że przecież na pewno i w Polsce są jakieś firmy, które w swojej ofercie też mają kolekcje dziecięce.
Stąd moje pytanie czy znacie jeskieś Polskie marki?
Poszukuję czegoś niebanalnego, czegoś innego niż sieciówki oferują.

Kochane dajcie znać, które sklepy polecacie :cool:

reklama
Rozwiązania
0
Znalazłam Dzianinowe przypadkiem na grupie na facebooku i średnią mają całkiem dobrą 4,7 gwiazdek. Zamówiłam więc płaszczyk dla mojego małego klienta, jak przyjdzie jutro to mogę wstawić fotkę jak chcecie :)

Rozwiązania
0
Mowie, moglaś się wstrzymać bo teraz można go kupić o 20% taniej.
Ja często kupuję właśnie u Dzianinowe, Pocopato i booso :)

dorotaa84

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Designerskie? Dla mnie najważniejsza jest jakość i żeby ubranko po prostu było ładne i pasowało mojemu dziecku. Nie musi wyglądać jak z modowego wybiegu. Ładne i dobre pod względem jakości ubrania można złapać przez internet w 5.10.15 :)

offieczka

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ja nie jestem fanką takich designerskich ubrań. Mają mieć dobry skład i być czyste.

Rozwiązania
0
Ja też nie lubię przesady w ubieraniu dziecka, ale jak ktoś lubi designerskie ciuchy, to ok, mam nadzieję, że ktoś będzie umiał polecić Ci jakieś fajne.

adam_beatka

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
z dobrej jakości, ładnie odszytych i takich minimalistycznych, ale w fajnym stylu to możesz sprawdzić psoty.com :) jak bardzo te rzeczy od nich lubię, dobrze wyglądają, dobrze się piorą i dzieciaki chętnie noszą więc jak dla mnie wszystkie warunki spełnione

reklama

MojeKLocki24

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Jeżeli mam być szczera, to dla mnie osobiście najbardziej liczy się tutaj jakość danych ubranek oraz wygoda, sama firma ma drugorzędne znaczenie, a teraz jesienią można znaleźć fajne promocje w sklepach internetowych.