reklama
  1. Czy są tu jakieś listopadowe maleństwa? A czy mamusiu zrobiłaś już pamiątkową kartkę i wygraj jeden ze 100 zestawów od Baby Dove! Do 10.12 czekamy na listopadowe maluszki!

Zamknij powiadomienie

Designerskie ubrania dla dzieci

Temat na forum 'Przedszkolaki' rozpoczęty przez juFka, 17 Styczeń 2017.

1. juFka

juFka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Cześć dziewczyny!
    Ostatnio trafiłam na fajny magazyn, niestety nie pamiętam nazwy bo był po francusku [​IMG]
    Tyczył się on dziecięcej branży modowej. Było tam sporo fajnych ubranek dla maluchów, w które chciałabym ubrać mojego Franka, ale... po chwili się pomyślałam, że przecież na pewno i w Polsce są jakieś firmy, które w swojej ofercie też mają kolekcje dziecięce.
    Stąd moje pytanie czy znacie jeskieś Polskie marki?
    Poszukuję czegoś niebanalnego, czegoś innego niż sieciówki oferują.

Kochane dajcie znać, które sklepy polecacie :cool:

2. WoleIde

WoleIde

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja polecam platformę showroom kids.
    Dzięki nim znalazłam wiele fajnych ubranek od polskich projektantów.
    Do moich ulubionych zaliczam www.dzianinowe.pl oraz www.kukukid.pl. :laugh2:

3. reklama
  4. Mowie

Mowie

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Znalazłam Dzianinowe przypadkiem na grupie na facebooku i średnią mają całkiem dobrą 4,7 gwiazdek. Zamówiłam więc płaszczyk dla mojego małego klienta, jak przyjdzie jutro to mogę wstawić fotkę jak chcecie :)

5. gaaga

gaaga

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mowie, moglaś się wstrzymać bo teraz można go kupić o 20% taniej.
    Ja często kupuję właśnie u Dzianinowe, Pocopato i booso :)

6. dorotaa84

dorotaa84 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Designerskie? Dla mnie najważniejsza jest jakość i żeby ubranko po prostu było ładne i pasowało mojemu dziecku. Nie musi wyglądać jak z modowego wybiegu. Ładne i dobre pod względem jakości ubrania można złapać przez internet w 5.10.15 :)

7. AdamJ

AdamJ Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  8. offieczka

offieczka Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja nie jestem fanką takich designerskich ubrań. Mają mieć dobry skład i być czyste.

9. gucia_ewcia

gucia_ewcia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja też nie lubię przesady w ubieraniu dziecka, ale jak ktoś lubi designerskie ciuchy, to ok, mam nadzieję, że ktoś będzie umiał polecić Ci jakieś fajne.

10. reklama
  11. adam_beatka

adam_beatka Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    z dobrej jakości, ładnie odszytych i takich minimalistycznych, ale w fajnym stylu to możesz sprawdzić psoty.com :) jak bardzo te rzeczy od nich lubię, dobrze wyglądają, dobrze się piorą i dzieciaki chętnie noszą więc jak dla mnie wszystkie warunki spełnione

12. MojeKLocki24

MojeKLocki24 Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jeżeli mam być szczera, to dla mnie osobiście najbardziej liczy się tutaj jakość danych ubranek oraz wygoda, sama firma ma drugorzędne znaczenie, a teraz jesienią można znaleźć fajne promocje w sklepach internetowych.

Poleć forum