reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Designerskie ubrania dla dzieci

Dołączył(a)
17 Styczeń 2017
Postów
1
Cześć dziewczyny!
Ostatnio trafiłam na fajny magazyn, niestety nie pamiętam nazwy bo był po francusku
biggrin.png

Tyczył się on dziecięcej branży modowej. Było tam sporo fajnych ubranek dla maluchów, w które chciałabym ubrać mojego Franka, ale... po chwili się pomyślałam, że przecież na pewno i w Polsce są jakieś firmy, które w swojej ofercie też mają kolekcje dziecięce.
Stąd moje pytanie czy znacie jeskieś Polskie marki?
Poszukuję czegoś niebanalnego, czegoś innego niż sieciówki oferują.

Kochane dajcie znać, które sklepy polecacie :cool:
 
reklama
Znalazłam Dzianinowe przypadkiem na grupie na facebooku i średnią mają całkiem dobrą 4,7 gwiazdek. Zamówiłam więc płaszczyk dla mojego małego klienta, jak przyjdzie jutro to mogę wstawić fotkę jak chcecie :)
 
Mowie, moglaś się wstrzymać bo teraz można go kupić o 20% taniej.
Ja często kupuję właśnie u Dzianinowe, Pocopato i booso :)
 
Designerskie? Dla mnie najważniejsza jest jakość i żeby ubranko po prostu było ładne i pasowało mojemu dziecku. Nie musi wyglądać jak z modowego wybiegu. Ładne i dobre pod względem jakości ubrania można złapać przez internet w 5.10.15 :)
 
Ja też nie lubię przesady w ubieraniu dziecka, ale jak ktoś lubi designerskie ciuchy, to ok, mam nadzieję, że ktoś będzie umiał polecić Ci jakieś fajne.
 
Jeżeli mam być szczera, to dla mnie osobiście najbardziej liczy się tutaj jakość danych ubranek oraz wygoda, sama firma ma drugorzędne znaczenie, a teraz jesienią można znaleźć fajne promocje w sklepach internetowych.
 
reklama
Do góry