reklama

"Dieta cud " po porodzie

Temat na forum 'Mamy z Niemiec' rozpoczęty przez madziahh, 18 Listopad 2007.

1. madziahh

madziahh Zaciekawiona BB

Kochane kobitki, przeglädalam wasze zdjecia-wszystkie jestescie laski!!!:-) Jestem 4msc. po porodzie i nie moge sie pozbyc zbednych kilogramöw. Podzielcie sie informacjami i poradzcie jak szybko i do tego zdrowo pozbyc sie nadwagi, Popadam powoli w kompleksy, do tego jeszcze komentarze teciowej!!!:no: Pomocy!!!!!!!!!:-:)-:)-:)-(

2. mija79

mija79 Patrysiowa mama

Ja żadnej diety niestosowałam.Poprostu córka była tak za mamusią ,że niemiałam kiedy za bardzo jeść.Ogólnie nie jem tłustych rzeczy,bardzo mało słodyczy,dużo owoców i dużo piję soków i herbat.

3. reklama
  4. mija79

mija79 Patrysiowa mama

Na zdjęciu z maleństwem nie widac u ciebie nadwagi.:tak:Szczuplo wygladasz.:tak:

5. Iveta

Iveta Początkująca w BB

Czesc :)
    Jestem tu nowa i mam nadzieje , ze bedzie milo:)
    Ja mam rowniez ten sam problem co Ty, z tym ze ja jestem juz 6 miesiecy po porodzie. A wlasnie na tym zdjeciu nie widac, zebys miala problem z waga:) Ja mam i jestem zdołowana bo nie moge zrzucic tych kilogramow, Nie wiem jak sie w PL pokaze :p Probowalam roznych diet, ale to nie dla mnie. Dziewczyny poradzcie co robic, zeby tracic tluszczyk skutecznie:)

6. madziahh

madziahh Zaciekawiona BB

Czesc, moze i na tym zdjeciu tego tak nie widac ale mam okolo 10kg nadwagi. Po prostu möj mäz dobrze robi zdjecia. Od jakiegos czasu nie jem zadnych slodyczy i ogölnie uwazam co jem, do tego 10-15 min gimnastyki. Möj mäz möwi ze lepiej wyglädam ale ja nie widze zadnych rezultatöw. Niedlugo jedziemy do Polski,to sie na üewno komentarzy naslucham

7. anka26_x_07

anka26_x_07 Mama Laury :)

Madziahh olej to jak ktos Ci z czyms dowali to mu powiedz ze jest slepy!! wazne ze sie mezowi podobasz:tak:

8. adusia

adusia Zaciekawiona BB

Czesc dziewczyny! ktos jeszcze pisze na tym watku? mam nadzieje, ze tak!! Razem latwiej sie zmotywowac do odchudzania. Ja mam 10 kilo na plusie, a brzuch jak w 7miesiacy ciazy!:-( Moj najwiekszy problem, to to ze kocham jesc, niestety...

9. Martyna30

Martyna30 cud w moim zyciu.

No wlasnie ja rowniez mam ten problem !Po porodzie zlecialo co mialo zleciec a dalej isc nie chce,ten moj tluszczyk kocha mnie nad zycie.

10. reklama

Poleć forum