reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta mam karmiących

beza

Październikowa Mama'08
Dołączył(a)
23 Luty 2007
Postów
552
Miasto
Nałęczów
No to już!
Wątek założony!

Kochane mam nadzieję, że ten wątek pomoże niektórym mamusiom nie katować się drakońskimi dietami i odmawiać sobie tego co dobre nie tylko dla nas, ale dla naszych maleństw również!
Piszcie co takiego smakowitego dzisiaj zjadłyście, albo co macie zamiar zjeść i o reakcjach Waszych Cudów.
 
reklama
BEZA dzieki za zalozenie tego watku napewno sie przyda :-)

Ja juz mam pytanie co mam pic po porodzie w szpitalu Mysle o wodzie niegazowanej A jakies soki ????herbata ????
 
dorotko w szpitalu ja miałam swoją wode niegazowana i soki kubusia marchwiowe jakoś z jablkiem , bananem, sok jabłkowy. W szpitalu gawali tylko 3 kupki picia dziennie na sniadanie kawe zbożowa, obiad kapot, kolacja kakao. Mam pytanko jakie mozna pić herbatki ziołowe/ rumianek, koper i co jeszcze/
ja pije kakoa 2 razy dziennie, bo inaczej mleko mi nie przechodzi.
 
Hej.

Ważyłam się dzis rano i waga nie drgneła...ale może to przez te biszkopciki do kawy. Mała toleruje słabą kawę i biszkopta. Próbowałam też drożdżowe z jabłkami i tez było spoko. Natomiast w szpitalu zjechali mnie za banany że niby cytrusy, a gdzieś w necie czytałam że nie szkodzą...
Póki co jem wszystko gotowane i monotonne. Gotowany kurczak z warzywami, rosół...ser zółty, plastry drobiowe na chleb. Trochę to nudne. Marzy mi sie smażona jajecznica...kto wie może dziś spróbuję.
Co do mleka i przetworów mlecznych. Położna kazała ograniczyć mleko do szklanki dziennie:baffled:
 
Ja narazie nie piję wcale mleka, bo wyczytalam gdzieś że w pierwszych tygodniach dziecko może się uczulić i aby tego uniknąć nie należy pić mleka:no:
Jem lekkie rzeczy, tosty z dżemem,kanapki z serem i wędliną, dużo gotowanego, chociaż ostatnio usmażylam kotlety z piersi i nic malej nie bylo, gotowane warzywa,

mam jednak pytanie jakie owoce jeść ?????? bo u mnie po jabłkach Lena miala takie wzdęcia że ja myślalam że to kolka się zaczęla:no:
 
Mi w szpitali jak położna zobaczyła sok typu Kubuś to powiedziała że teraz powinnam tego unikać i takich soków cytrusowych też.:-(
A co do bananów to słyszałam że nie szkodzą maluchom.
 
reklama
Do góry