reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta Styczniowych Mamuś..czyli gotujemy, kucharzymy i rozpieszczamy nasze brzuszki:)

Sałatka z tuńczyka:
*2x puszka tuńczyka w oleju
(ja mam tutaj zapas z biedronki :)) - olej odlać!
*pęczek szczypiorku
(można cebulkę ale wole coś zielonego w sałatce)
*pół puszki kukurydzy
(nie chcę żeby za słodka była sałatka)
*3 jajka na twardo i drobniutko posiekać
*ogórki konserwowe

(ja daje 5szt takich większych i w kosteczke)

sól pieprz do smaku i z majonezem (tylko tuńczyk słony, więc zanim sie dosypie lepiej spróbować)

wymieszać łychą i wcinać :)
 
reklama
peeewnie ja mam tą bo nie było ani jednej puszki w biedronce niebieskiej wiec wziełam te w oleju :) ale i tak fajnie smakuje :) także bez obawy :-)
 
Ja do sałatki z tuńczykiem dodaję jeszcze ugotowany ryż i posiekaną natkę pietruszki i myślę że tuńczyk w sosie własnym też się sprawdzi ;)
 
ja próbowałam z ryżem jednak nie nie wole ryż do sałatki z kurczakiem albo tej z szynką i selerem ale każda kuuubki smakowe inne ma :)
 
Ja aktualnie jestem na etapie "sałatki" ziemniaczanej: ugotowane i ostudzone ziemniaki kroje w średniej grubości plastry i robie sosik majonez+ jogurt naturalny+ czosnek+ koperek+ sól+pieprz i zalewam ziemniaczki, mhhhmmmm PYCHA ! ;)
 
o jej, to ja poproszę więcej przepisów na sałatki, bo to co najbardziej kocham :) mogłabym jeść ciągle.
a te ziemniaczki brzmią przepysznie :)
 
jeśli już jesteśmy w temacie sałatek, to się pochwalę, że właśnie skończyłam zajadać sałatkę grecką -własnoręcznie zrobiona, a do tego bułeczki z masłem czosnkowym....mmmmmm, dzidziuś w brzuszku zachwycony :-)
 
reklama
Do góry