reklama

DIETKA 3 DNIOWA I JEJ EFEKTY

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lipcu 2005' rozpoczęty przez AgaR., 20 Luty 2006.

1. AgaR.

AgaR. Fanka BB :)

Pierwszy dzień:

Śniadanie: pół grejfruta,1 grzanka z masłem

lunch: 1/2 kubka od kawy(to jest obowiązująca miarka,dalej będę pisała kk)tuńczyka w sosie własnym,1 grzanka bez masła

obiad: 200g mięsa(obojętnie jakiego),1 kk gotowanej fasoli szparagowej,1kk buraczków z octu,1 małe jabłko

deser: 1kk lodów waniliowych

Drugi dzień:

śniadanie: 1 jajko na twardo,1 grzanka bez masła,1 banan

lunch: 1kk twarożku grani,5 słonych krakersów

obiad: 1 gotowana kiełbasa,1kk brokułów,1/2kk gotowanej marchewki,1 banan

deser: 1/2kk lodów waniliowych

Trzeci dzień

śniadanie: 5 słonych krakersów,1 plaster żółtego sera,1 jabłko

lunch: 1 jajko na twardo,1 grzanka bez masła

obiad: 1kk tuńczyka w sosie własnym,1 kk buraczków z octu,1kk gotowaneg kalafiora,1/2  melona

deser:1/2 kk lodów waniliowych

Dietę stosujemy 3 dni w tygodniu(najlepiej stosować od poniedziałku do środy).Pozostałe dni można jeść normalnie,tzn.dowolne produkty ale ilości w miarę przyzwoite!!!
    W trakcie diety można pić dowolneilości wody niegazowanej,herbatę i kawe.
    Ubytek wagi ok.2,5-4,5 na tydzień.Średnio 6-8 kg w miesiącu.
    Powodzenia!!!

[​IMG]

2. AgaR.

Ok,dietka dziala! :)W ciagu tygodnia stracilam 1,8 kg.Dzis zaczynam kolejne 3 dni dietki...(moze bedzie lepiej ;))

3. reklama
  4. Melll

Melll Mama Julci

GRATULACJE

Aga jedłaś 3 dni diete a poźniej normalnie i i tak schudłaś ???

5. AgaR.

Tak, dietka stosowalam przez te 3 dni(pon.-środ.).Przez pozostale dni tygodnia jadlam normalnie.Nawet slokie tyle,ze w przyzwoitych ilosciach(tzn.jeden kawalek placka ,albo jedna kostke czekolady).

6. Lilka

Lilka Moderator

Aguś z czego ty sie chcesz odchudzic ???
    taka fajna dupka z ciebie ;) ;D

7. NiaNia

NiaNia Fanka BB :)

Ja tez się chce troche odchudzić i przede wszytskim ujedrnić. Zamówiłam na allegro ksiązke do diety soutch beach. Nie wiem czy słyszałyscie. Podobno fajna sprawa. Raz chudnie się , dwa mozna jesc wszytsko, trzy zmienia na dobre nawyki zywieniowe.
    Moze to spróbuje.
    A no i od przyszego tygodnia raz na tydzien (na poczatek) do Gymnasion na zajecia ;D Juz nawet mam karte ihihi

8. elunia

elunia Zaciekawiona BB

Ta dietka to rozumiem, że co tydzień wymaga poszczenia przez 3 dni? I przez jak długi czas? W dietkach nigdy nie gustowałam, ale może warto spróbować?

9. AgaR.

elunia,tak co tydzień przez 3 dni dietka.Stosujesz ja tak dlugo jak chcesz ,tzn.do osiągniecia optymalnej dla Ciebie wagi.Ja stracilam 1,8 kilograma po tygodniu.

10. reklama
  11. elunia

elunia Zaciekawiona BB

Dzięki, może się skuszę?

12. elen_dir

elen_dir Lipcowa mamusia Julenki

o, a ten watek to ja musze sobie przyszpiliś do lodówki :laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2:

Poleć forum